Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Illegális TV-t törni az utcán?

Illegális TV-t törni az utcán?

Figyelt kérdés
2018. jan. 19. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
képcsöveset?
2018. jan. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen tévéről van szó.
2018. jan. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A műszaki cikkek veszélyes hulladéknak illetve speciális kezelést igénylő hulladéknak számítanak a jogszabály szerint, így azokat az utcán összetörni illegális.
2018. jan. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egészen pontosan szabálysértés. Ha meg más tuljadonában lévő tv-t törsz össze akkor még garázdaság is. Ha meg ezt hárman.négyen csináljátok akkor az már csoportos is. Ha közben meg megsérül valaki akkor vagy olyan szituációban csináljátok akkor az még veszélyeztetés is. Egész szép büntetést össze lehet ebből szedni ha van egykamera felvétel meg egy büntető kedvében lévő ügyész. Szóval én azt ajánlom, hogy ha törni zúzni akarsz csináld az udvarodon de ott is csak védőszemüvegben nehogy valami bajod essen miközben az infantilis vágyaidat kiéled...
2018. jan. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, nem is érdekel. De hogy nagy hülyeség, az biztos.
2018. jan. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én meg paprikát akarok törni az utcán.Már mint a Tv-t. Akkor az is illegális? Szörnyű! Már mindent tiltanak?
2018. jan. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, nem is érdekel. De hogy nagy hülyeség, az biztos.
2018. jan. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!