Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Filmkiller Zoli vlogger...

Filmkiller Zoli vlogger lakcímét hogyan derítették ki? Többen már kilátásba helyeztek neki egy jó nagy verést. Ha ez bekövetkezik, akkor aki megveri, arra a román vagy magyar törvények vonatkoznak?

Figyelt kérdés
2018. jan. 21. 12:47
 1/9 anonim ***** válasza:

Az éteren sem lehet teljesen elbújni az anonimitás mögé, gondolom vannak olyanok akik tudják a módszerét.


Én csak futólag olvastam a sztoriról, de lényegében saját maga rázta a pofonfát.

2018. jan. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jár utcára,ide- oda,talán dolgozik is,talán iskolába is járt stb ,régi ismerősök , helybeliek akikkel egy helyre járt felismerik, hogy ő az a youtubos bolond, és innen már pillanat alatt elterjed mi a neve ,hol lakik.
2018. jan. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hova tűntek a videói? Úgy látszik mindet törölte a csatornájáról.
2018. jan. 23. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nyilvan kicsit befenyitettek..
2018. jan. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Remélem nem lesz baja Zolinak.
2018. jan. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én bírom Zolit nagyon. Már régóta nézem a videóit. Jól rávilágít bizonyos problémákra, amikről mások inkább nem beszélnek. Ő a Youtube lelkiismerete.
2018. jan. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
32%
# 6. Én is nagyon bírom Zolit. Nagyon hiányzik hogy nem tölt fel videókat, csak a lementett videóit tudom nézni ahogy szidja a nőket ahogy át verték, meg mikkor berúgott párszor. Igazat adok neki mert a nők csak engem is át basztak, jobb nekik a nagyképű bűnöző. Kár messze lakik tőlem Zoli :(, mert elmennék vele sörözni.
2018. jan. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%
Remélem örökre visszavonul a fotós haverjával.
2018. jan. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Remélem úgy megagyalják hogy a tulajdon édes jó anyja nem fog ráismerni.
2019. szept. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!