Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogy tudok elállni a vásárlástól?

Hogy tudok elállni a vásárlástól?

Figyelt kérdés

Múlt héten rendeltem egy terméket a Xoomstore webáruháztól és nem jött meg a termék pedig 5-8 napot írtak szállítási időnek, és szeretnék elállni a vásárlástól. De az oldalon nincs ilyen fül: "rendelés módosítása lemondása"

Pontosan hol tudom lemondani a rendelést?

Nagyon sok negatív vélemény és kritika van a boltról hogy: a megrendelést nem teljesítik időben, nem lehet elérni őket, nemtörődömség a rendeléssel vásárlókkal szemben, stb...



2018. jan. 22. 12:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hívd/írj az ügyfélszolgálatnak.
2018. jan. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2018. jan. 22. 12:43
 3/5 A kérdező kommentje:

Lemondtam a vásárlást, vissza is utalták a pénzt de küldtek egy olyan e-mailt hogy a megrendelt termék beszerzését megkezdte a webáruház.

Most ez hogy is van?

Nem szeretném kifizetni ha egyszer elálltam a vásárlástól.

Valaki volt már ilyen helyzetben?

2018. jan. 22. 15:10
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A szerződés megszűnt, ettől kezdve ha az egyik fél olyan cselekményt végez, amelynek célja a szerződés teljesülése, az csak a saját kára, költsége lesz, hisz már nincs szerződés, mert az eladó szerződést szegett, a vevő pedig elállt a szerződéstől.
2018. jan. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget kedves 2.!
2018. jan. 23. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!