Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért szidja számtalan ember...

Miért szidja számtalan ember a diáktüntetés résztvevőit?

Figyelt kérdés
2018. jan. 22. 21:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Mert nincs jobb dolguk ennél. Meg arra lettek nevelve, hogy maradjanak a kussba a sarokba hőbörgés helyett jó birka módjára.
2018. jan. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
18%
Mert iskolakerülők és más ismeretlen pártok javára kampányolnak. Habér még egy iskolásnak nehéz átlátni a rendszert, hisz elegendő ismeretek hiányában van. Ezért jár iskolába. Viszont ha elégedetlen valamivel ott van a DK pl. A megfelelő kommunikéciós csatornákon tehet javaslatokat. Most ha nem megy suliba + kampányol egy nemzetellenes mozgalomnak, attól hogy lesz jobb kérem szépen ? :O
2018. jan. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
42%

A diákok nagy része bulis lógásnak fogja fel, pár éve is vot ilyen, amikor iskolába jártam. Én aznap is mentem, osztálytársaim egy része iszogatást szervezett...

Ez szerintem mindent elmond.

2018. jan. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%
A magyaroktól inkább az a furcsa, hogy nem mindegyik szidja a diákokat.
2018. jan. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 SZücsöm ***** válasza:
72%
2-es te egy troll vagy 3-as neked viszont igazad van.
2018. jan. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
4%

Nem a diákokat szidom hanem a szervezőket.Mert ez nem a diákok feladata, a diákok ezt simán jutalomnak élik meg lényegében olyan mint a egy munkaszüneti nap hogy nem kell egy napot tanulni.


A politikával való foglalkozás nem a diákok feladata, arra hogy milyen jövőlyük legyen stb ez a szülők feladata hogy ez szerint válasszanak pártot.


Ha már csak az ember a gyakorin politizáló embereket is nézi szerintem a rendszerkritizálók 90% még azt sem érti miért szükséges évente adóbevallást csinálni és hogy miért is jár az adóvisszatérítés csak annyit tud hogy van ilyen de gőze sincs a működéséről

2018. jan. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
42%

Egy történelem fluktuációs tüntető arra panaszkodott, hogy évszámokat kell tanulnia.

Egy másik tüntető szerint a vektor, mint matematikai fogalom nem hasznos.

Ezek pont ellentétes dolgok, mint amiről a tüntetés 12 pontja szólt.

A harmadik ott cigizni és sörözik a kamera előtt, miközben kíséri magának, hogy nem optimális az agyi kapacitásának kihasználtsága.


Ezek hiteltelen lázadók, alternatívák és konstruktív ötletek nélkül.


Itt is hasonló a téma.


https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magya..

2018. jan. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
61%
fluktuációs = fakultációs
2018. jan. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
16%
Mert okosabbnak hiszik magukat.
2018. jan. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mivel minden szar, nem csak az oktatás, minden szférában mindenkinek ugatni kéne, hatékonyan egyszerre, hogy ez a rablóbanda észbekapjon már. Sajnos a társadalom, aki felemeli a hangját, az iránt méltatlankodik, mindenki szid mindenkit....
2018. jan. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!