Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi van akkor ha horogkeresztet...

Mi van akkor ha horogkeresztet varratok az arcomra? (Jogi ertelemben)

Figyelt kérdés

Igy az elejen leszogezem : EZ EGY ELMELETI KERDES!

Nem vagyok náci! Csak erdekel a dolog JOGI oldala!

Szoval az erdekel,hogy mi van akkor ha mondjuk az arcomra jol lathatoan egy szep nagy horogkeresztet tetovaltatok?

Tekintsunk el attol,hogy agyonvernek :D engem most csak is a jogi oldal erdekel,es ilyen valaszokat varok,azoktol akik tudjak ertelmezni a kerdest.

Rendorsegi ugy lenne belole? Eltuntetni nem nagyon tudjak...


2018. febr. 11. 22:34
1 2
 1/11 anonim válasza:
53%
Elméleti kérdésedre választ adva a következmény az lenne hogy előállítanának egy olyan szimbólum használata miatt amelynek viselése nyilvánosan tilos. Másrészt ráadásul a horogkeresztet nyiltan felvállalva nyugodtan kaphatsz 2-3 évet is akár.
2018. febr. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Oke,kapnek 2-3evet,,de utana nem cseszegetnenek? Ugyertem ,leulom a buntetest,es ha utana futok bele rendorbe nem tortenne semmi?
2018. febr. 11. 22:41
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ melyikországban vagy.

Pl izraelben csúnyán megbüntetnek , de itt magyarországon sztm nem veszik komolyan ,de ha sportoló vagy és úgy van rajtad a horogkereszt akkor lehet hogy nem engednek versenyezni vagy versenyt reklámozmi veled...

2018. febr. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem az nem horogkereszt, hanem szvasztika.

Ki mit lát benne. Kinek mi a paranoiája.

Nem a szimbólum gyilkol(t) eddig se, meg ez után se az fog.

2018. febr. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Sosem fogsz állást kapni. Egyébként nem értem miért kell mindjárt kérdéstörlésről beszélni meg jelentgetni. Se mmi visszatetsző nincs benne. Egy kérdés ennyi
2018. febr. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Kapsz valami jogi ejnyebejnyét és kész. Sokan vannak itthon akik Hitler teljes alakos képét tetolváltatták magukra látható helyre és nem foglalkoznak velük. Van olyan pali is, aki Hitler hasonmásként éli az életét, Hitler bajuszt visel, úgyis fésülködik, úgyis öltözködik, stb.

Volt pár olyan eset kommunista jelképekkel kapcsolatban, ami után nem nagyon mernek komolyabban pattogni a náci szimbulókkal kapcsolatban.

2018. febr. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
5-6os,az ilyen jellegu valaszok erdekeltek:)
2018. febr. 12. 09:12
 8/11 anonim ***** válasza:
úgytudom amíg eltakart helyen van nem szólnak semmit erre
2018. febr. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Estádio de Felchút ***** válasza:
hatmillió!
2018. febr. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Mi van akkor ha horogkeresztet varratok az arcomra? (Jogi ertelemben)"


Lesz.rnám az arcod közepét (jogi értelemben (is)).

2018. febr. 14. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!