Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogy lehet elérni, hogy a NAV...

Hogy lehet elérni, hogy a NAV vizsgálódjon nála?

Figyelt kérdés

Elméletileg nem dolgozik mégis 300 ezerért bérel egy villát+ minden héten külföldön nyaral.

Volt egy ügye akibe belevitte a tesómat amiben tesóm tönkrement anyagilag. A hapsi is ezt mondta magáról, hogy semmilye nem maradt... Aham.

Hogyan lehet név nélkül jelenteni a NAVnál?



2018. febr. 14. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Itt tudod bejelenteni. Aztán vagy lesz valami vagy nem... Ha van ismerőse, úgyis elsimítják, ha nincs, akkor viszont neked hála bukott le.

2018. febr. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Közérdekű bejelentést tehetsz, de ez nem jelenti azt, hogy a NAV vizsgálódni is fog feltétlenül.


Az, hogy a tesód belebukott az üzletbe, még egyáltalán nem biztos, hogy kizárólag a vizsgált személy hibája volt.


Te bosszúért lihegsz erőteljesen!


Ha már így van, ez inkább a testvéred feladata lenne.

2018. febr. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én örököltem 12 milliót huszonévesen és utána 3 évig nem csináltam semmit, pl nem dolgoztam, ilyenek. Nem vagyok rá büszke, de megtörtént. Szerencsére csak a pénz felét szórtam el ez idő alatt.
2018. febr. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ilyeneknél soha nem fog kutakodni a NAV, tudják jól hogy ki veszélyes és kit lehet alázni
2018. febr. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!