Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tudnék tenni?

Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel elkezdtem dumálni ask. fm-en. Tök rendesnek tünt, meg minden. Aztán totál perverz lett. Azt akarja, hogy hívásba masztizzak, ő mondja mit csináljak vagy videohivásba.Meg azt mondta, hogy mivel ma nem akartam (alapjáraton nem akarok, csak félek tőle) ezért holnap tolunk egy durvát. Azt mondta, hogy ujjazás meg inden És kapok kérdéseket, hogy az xy felhasználó egy pedofil, csajnak adja ki magát. És nem merem tiltani, mert azzal fenyeget, hogy kirakja amiket írtam. És félek, hogyha tiltom kiteszi a netre. Mit tegyek? Tudom, nem kellett volna, de nagyon szimpinek tünt. Ne kövezzetek meg, kérlek. Értelmes válaszokat kérnék!

2018. febr. 22. 00:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajna nincs mit tenni. Menj bele a játékba. Még ha nehéz is, de kúrd szét azt a kurw@t.
2018. febr. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is lány vagyok. És nem is egy városban lakunk
2018. febr. 22. 01:34
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én ennyire nem vagyok kepben ezügyben, de ha ő ki tudja rakni amiket írtál(amúgy miket, hogy ennyire szégyelled?), akkor te is ki tudod rakni amiket ő írt. De akár azt is "megpendítheted" hogy feljelented zsarolásért, hiszen ez végülis már az. Mindenesetre valahogy le kell állítanod, mert ez csak rosszabb lesz.
2018. febr. 22. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hat igazabol semmi olyat nem irtam. De o igen. Es azt mondta, hogy kitorli oket, de en is toroljem, hat en meg toroltem.

Mondtam neki mar, hogy feljelentem, de mondta, hogy "Te is visszairtal. Bele mentel a dologba."

2018. febr. 22. 07:16
 5/6 anonim ***** válasza:

Aztán mi miatt jelent fel téged? :D Dehogy fog feljelenteni téged, mivel saját magát is lebuktatja. Főleg, hogyha tényleg a tipikus magát csajnak kiadó pedofil.

Nem kell visszaírni neki, blokkolni és kész. Ennyi.

2018. febr. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%
Egyszerű zsarolás, hogy ki tudjon használni. Nyugodtan tiltsd le, nehogy belemenj bármibe is, amit kér.
2018. febr. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!