Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A kórházban utána tudnak...

A kórházban utána tudnak nézni, hogy mennyi adót fizetek?

Figyelt kérdés
Külföldön vagyok bejelentve, idehaza nem fizetek adót csak a TB-t fizetem. Emiatt lehetséges, hogy gyengébb ellátást kapok mint az aki idehaza adózik?

2018. márc. 26. 09:19
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
A biztosítotti jogviszonyt tudják ellenőrizni.
2018. márc. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
Itt mindenki gyenge ellatasban reszesul.
2018. márc. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Tök feleslegesen fizeted a magyar TB-t, egy EU-s egészségbiztosításítási kártyát kell kiváltanod abban az országban, ahol bejelentve dolgozol és akkor ha éppen Magyarországon esik valami bajod ellátnak.

Egyébként meg minden más bajod van érdemesebb az adott külföldi kórházban kezeltetned magad, mert Magyarországon nagyon gyenge az egészségügyi ellátás, óriási a várólista. Sokkal jobban ellátnak osztrák, német, angol, stb. kórházakban.

2018. márc. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%

"Itt mindenki gyenge ellatasban reszesul."

Talán nem az volt a volt a kérdés, hogy milyen a színvonal!

Neked ajánlom:

https://www.youtube.com/watch?v=7eiogukIlyc

2018. márc. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Sokkal jobban ellátnak osztrák, német, angol, stb. kórházakban."

Ez tipikus válasz azoktól, aki sose járt még külföldön úgy, hogy az ottani egészségügyi ellátást igénybe kelljen vennie. Angliában katasztrófa az egészségügy. Aki teheti, hazajön onnan kezeltetni magát Magyarországra.


Kérdező, ha a TB-t fizeted, teljesen ugyanazt az ellátást kapod, mint az itt adózó emberek.

2018. ápr. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pedig voltam már külföldön is kórházban. Ausztriában engem fél óra alatt eláttak egy olyan gond miatt amivel Magyarországon 4 órát kellett várni.
2018. ápr. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"Ausztriában engem fél óra alatt eláttak..."

Akkor ne általánosíts ebből minden külföldi egészségügyi ellátásra. Angliában meg nekem van (meg egy jó pár családtagnak) negatív tapasztalat. 100x inkább Magyarország.

2018. ápr. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!