Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Feljelenthetjük azt az embert...

Feljelenthetjük azt az embert aki interneten küldött a nemiszervéről képet?

Figyelt kérdés

Igen. Messengeren kaptam egy olyan üzenetet egy embertől aki állandóan irogatott h szia meg mizu és ma reggel amikor felkelek megnéztem az uzeneteimet és az állt benne h tecik? (Pontosan így) és egy kép a NEMISZERVÉRŐL és letiltott...

Fel lehet jelenteni ezt az embert?


UI.: 7. Osztályos diák vagyok...


2018. ápr. 16. 06:54
 1/4 anonim ***** válasza:
4%
Nem.lehet bejelenteni mert ilyen szabályzat nincsen. Csak akkor ha nemi erőszakkal sértett személy . A rendőrségen ennek nincsen semmilyen erre vonatkozóan szabályzata . Neked kell elküldened a személyt aki.küldözget neked ilyet . Meg hát ha kiskorú is ráadásul azért senkit nem visznek sutyiba a cellába . ☺ én azért tudom ezt mert anyukám sógora önkormányzatba van és a rendőrségi dolgokról nagyon is tud .
2018. ápr. 16. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát, első, annyit mégsem tudhat. Simán fel lehet jelenteni zaklatásért, főleg, hogy 14 éven aluli sérelmére elkövetett. Börtönbe nem fog kerülni valószínűleg, de alaposan megrángatják, és pénzbüntetés valószínűsíthető.
2018. ápr. 16. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Simán fel lehet jelenteni.

Az első full phaszságot ír.

2018. ápr. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kovpet ***** válasza:

Kérdés, hogy érdemes-e akár évekig bíróságra járni emiatt... mert hogy ez nem úgy megy ám, hogy bemész a rendőrségre, elmondod és annyi. Szép lassan elkezdődik a procedúra és valószínűleg a középsuli végére fejeződik be.

Az ilyen barmot legközelebb tiltsd le egyből és ennyi, nem ér annyit, hogy foglalkozz vele.

2018. ápr. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!