Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mikorra fogják betiltani...

Mikorra fogják betiltani végleg a közterületen való dohányzást?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 18. 13:36
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Tudtommal már be van tiltva, de nehéz betartatni.
2018. ápr. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%

Nem tudom, de alig várom.

A sok bűzbogár nem érti meg, hogy akinek a nikotin nem égette rommá a szaglóhamját, annak pokol a bűz amit eregetnek, hiába szabad tér.

2018. ápr. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%

Remélem semmikor.


Nem dohányzom, nem is akartam és nem is fogok.

De a többieknek joguk van hozzá akkor is, ha én nem tartom sem egészségesnek, sem értelmesnek.


Nem tiltani kell, hanem elérni, hogy senki ne akarjon dohányozni.

A régi féle pipázás, a szivarozás pl. egyáltalán nem olyan káros vagy büdös tevékenység.

A törvénynek is az a neve, hogy a nemdohányzók védelméről szóló törvény, mert nem a dohányosok korlátozása a lényeg, hanem a nem-dohányzók védelme.

Az, hogy közterületen ne lehessen egyáltalán dohányozni, az szerintem nem tartozik bele.


Bár megértem az ellenvéleményeket, hiszen van törvény a közterületen való vizelés tiltásáról is.

2018. ápr. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Előbb lesz 3000 forint egy doboz cigi mint hogy betiltanák és be is tartatnák(!!).
2018. ápr. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Szívjon elektromos cigarettát aki akar,az nem zavar,de amíg Én is szívom a füstjét akár utcán,akár máshol és az egészségemet károsítja,addig nagyon is sok közöm van hozzá! Soha nem cigiztem és alanyi joga van minden embernek az egészséghez!


Köztudott tény,hogy uhyanolyan káros vagy még károsabb a passzív dohányzás, mint az aktív.


Tudok olyan dohányosról,aki leszokott és Őt is zavarja ha mások dohányoznak.

2018. ápr. 24. 11:09
 6/10 anonim ***** válasza:
Betiltva soha nem lesz, ahogy sehol a világon nincs. Normális országokban sem tilos dohányozni, hanem alpári prosztóság. Kanadában például az utcán bagózni olyan, mint étteremben hangosan fingani. Nagyítóval sem találsz dohányosokat, kivéve ha lesben állsz egy dohányzásra kijelölt területen, ott még előfordulhat egy-kettő.
2018. ápr. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem dohányzom, de ezt én is túlzásnak tartanám.

Szerintem az elegendő, hogy a megállókban, állomásokon nem szabad dohányozni. Sajnos, egyre gyakrabban ezzel sem törődnek, úgyhogy inkább ezt kéne betartatni.

Aki az egészségét félti a szembejövő ember cigifüstjétől, amit egy pillanatig érez, az ugye az autókat is betiltaná? ;-)

2018. máj. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Sajnos nem túlzás, mert a belvárosban mondjuk főleg péntek,szombat este nem tudok úgy végigmenni az utcákon,hogy min. 30-40 % ban ne a cigisek után szívjam a füstöt,többször van olyan, hogy megy előttembegy cigiző ember a járdán és utána meg egész úton szívom a füstjét.

Írtam,hogy az elektromos cigi nem zavar annyira,ha jól tudom azt szívhatják a megállóbam is,mégsem azt szokták szívni.

2018. máj. 14. 12:27
 9/10 anonim ***** válasza:

"ha jól tudom azt szívhatják a megállóbam is,mégsem azt szokták szívni."


Azt sem szívhatják. Az elektromos cigaretta jóval károsabb az egészségre, mint a dohány.

2018. máj. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Úgy tudom hogy a kátrány tartalom a legveszélyesebb a dohányban. ami nincs az elektromosban
2018. máj. 24. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!