Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Találtam a susnyásban egy...

Találtam a susnyásban egy felfeszített széfet, benne egy hordozható winchestert! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Rendőr ismerősöm azt tanácsolja hogy vigyem be a kerületi főkapitányságra. de enyhén szólva kételkedek..

Fognak nyomozást indítani "ismeretlen tulajdonos ellen"? Nem hiszem.

És ha nem találják meg a gazdáját, mi lesz? Visszaadják nekem? Nem hiszem.


Vissza kellene juttatni a gazdájának, lehetőleg a rajta lévő adatokkal együtt!



2018. máj. 1. 18:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
Az utolsó dolog lenne, hogy rendőröknek vinném. Egyszerűen nem foglalkoznának vele. Ennyi alapján nem tudom megmondani, nézd meg mi van rajta egy olyan géppel amit nem sajnálsz, vagy vidd el szakértőhöz.
2018. máj. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ja. Csak ha körözik, és nyolc napig nem adom le, akkor "jogtalan elsajátítást" követek el... és ... nem akarok balhét.


A széfet viszont jó lenne bevinni, hátha van rajta ujjlenyomat.

2018. máj. 1. 18:30
 3/11 anonim ***** válasza:
14%
A winyót üzemeld be, deritsd ki, hogy kié, és ajánld fel neki, hogy jó pénzért vissza kaphatja.
2018. máj. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Most hívtam fel a 107-et és rákérdeztem. aszonták vigyme be. lehet hogy kár volt xD
2018. máj. 1. 18:38
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
A hazai rendőrséget ismerve, te leszel hamarosan a széfrablás gyanúsítottja...
2018. máj. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Menj ahova akarsz, lepontozó! Csakis én döntöm el hogy hasznos választ kaptam-e.


Szóval felhívtam a 107-et, hogy itt meg itt találtam egy széfet benne winchestert, meg így meg így hívnak, meg itt meg itt lakok.

És istenemre mondom tíz perc múlva itt voltak a rendőrök a házam előtt és elkérték a vinyót! Beültem a kocsijukba, elmentünk a susnyáshoz, berakták a széfet is a kocsiba. Aztán írtak egy átvételi elismervényt, hogy átadtam nekik a vinyót meg a széfet, és hogy igényt tartok a vinyóra+széfre, ha nem találják meg a gazdáját.

2018. máj. 1. 22:07
 7/11 A kérdező kommentje:
És most várom a folytatást.
2018. máj. 1. 22:08
 8/11 anonim ***** válasza:

"Most hívtam fel a 107-et és rákérdeztem. aszonták vigyme be. lehet hogy kár volt xD"


Mit vártál ? AZt mondják tarsd meg? :XD

minek hívtad fel? könnyen lehet hogy gyanusított leszel. Nem egyedülálló.:(

2018. máj. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen, félek is ettől egy kicsit... (nehogy az én ujjlenyomatomat találják meg a széfen xD)
2018. máj. 2. 06:59
 10/11 kovpet ***** válasza:
Honnan lenne meg nekik az ujjlenyomatod?
2018. máj. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!