Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Édesanyám ajándékozási szerződ...

Édesanyám ajándékozási szerződéssel húgom lányának adhatja teljes ingatlanát?

Figyelt kérdés
Két gyermeke van, húgom és én. Az unoka 18. születésnapja után történt, az értesítésem nélkül. ( tartjuk a kapcsolatot)
2018. máj. 4. 19:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
84%

10.


Ez ilyen egyszerű?

Viszem az anyukámnak minden vasárnap a sütit, amikor éppen nem nálunk ebédel, aztán kiderül, hogy a család házát elajándékozta? Titokban, a hátam mögött.

Beszélgettünk az ég világon mindenről, de valahogy ez nem volt lényeges neki. Szép.


És már nem is tudom mióta, nem is az anyukám házába viszem a sütit, hanem az unokahugi házába, ahol az anyukám csak úgy szívességből lakik már?


Elég alattomos dolog. Nem csak az unokahug, de a testvér részéről is. Fölszámolták a kérdező múltját, már nincs hová HAZAmennie az anyukájához.

2018. máj. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek az építő és jószándékú választ! Kedves 10-es tűpontosan írta le a gondolataimat! Az ok egyébként a következő : s diplomás vagyok és jól keresek, szegehy húgom nem tanult és alig van valamilye... és a lányán keresztül gyakorlatilag kapott egy ingatlant :O
2018. máj. 4. 22:59
 13/15 A kérdező kommentje:
Bocsánat 12-es válaszoló helyett írtam a 10-est. Szóval 10-es te is az “élet iskolájába” jártál azt látom, kedves 12-es nagyon jól látod a helyzetet.
2018. máj. 5. 12:02
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
De utálom az ilyen embereket akik nem bírják a kritikát és mindeből csak jussolnának! Az ilyen ember meg is éremli!" értesítésem nélkül" gondomom nem tartozik beszámolóval anyukád, hogy kinek mit ad! Ha diplomás lennél nem az ingatlanos fájna a fejed, amiből nem jussolhatsz! 10 válaszoló voltam :))
2018. máj. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
84%

14.


Tudod, azért az nem a "kinek mit ad" kategória, amikor valaki az egyetlen CSALÁDI házát törvényesen jogásszal, telekkönyvi bejegyzéssel, stb elajándékozza.


Mellesleg a vele kapcsolatban levő gyereke háta mögött, titokban.

2018. máj. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!