Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi lenne ha megölne valaki...

Mi lenne ha megölne valaki egy prankes embert?

Figyelt kérdés

Önvédelemből.Sokszor foglalkoztat ez,hogy valaki beoltozik pl bohocnak es ha az egyik aldozat komolyan gondolja es neki megy pl kessel es leszurja akkor mivan? Vagy ha nagyon panikbeteg az ember es leall a szíve.

Nem tudhatjuk hogy az most viccel vagy tenyleg rablo vagy akarmi.Vagy az aldozatot meglatja rgy jarokelo es az uti le..Azért eléggé durva a helyzet.


2018. máj. 28. 15:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha prank egy tévéműsor kedvéért, vagy valamilyen felvett, később sugárzott formában készül, akkor nekik van biztosításuk, személyi sérülésre kiterjedő is. Ha meg valaki önhatalmúlag vicceskedik és arcon vágják, akkor így járt. Ha belehal, akkor meg kell vizsgálni a körülményeket.
2018. máj. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
14%

Töcsök Tóni legyek, ha ezt értem!


Az a gondod ("Sokszor foglalkoztat ez..." Irigyellek a gondjaidért!) hogyha valaki beöltözik bohócnak és megtámad embereket, azok rémületükben megölik?

2018. máj. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Én már hármat agyoncsaptam, eddig mimdig felmentett a bíróság, mert jó ügyvédem van, és mert valóban életveszélyben éreztem magamat, mikor megtámadott egy ilyen prank.
2018. máj. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Vrynn ***** válasza:
100%
Off, de fontos megjegyezni hogy ezek a prenkek általában megrendezettek.
2018. máj. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Amit Youtubeon látsz hogy bemegy a fekete gettóba és agyon akarják csapni az megrendezett. Régen sok ilyet néztem, aztán feltűnt hogy az egyik beszólogatós fekete csávó sok videóban szerepel...
2018. máj. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a műsorok pont az ilyen problémák, későbbi perek miatt megrendezettek. Az MTV celebátverős műsora is civilekkel indult, de már az első után beperelték őket.


Egyébként jogodban áll úgy reagálni, mint éles helyzetben. Senkitől sem elvárható, hogy az átveréseket rögtön felismerje. Emellett perelhetők is az ilyen "vicceskedők".

2018. máj. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2018. máj. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Láttam interjút az ilyen prankesekkel - egy kislány volt beöltöztetve, asszem Samarának a Körből.


Nem találomra választottak "áldozatot", vigyáztak hogy az ne legyen szív/pániketeg (nem tudom hogy ezt honnan szűrik le)


Valamint van a közelben egy rejtett elsősegélyes és pár rejtett "bodyguard" is, ha meg kéne védeni a kislányt.

2018. jún. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!