Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az baj lenne ha nem jellennék...

CocoChanel2017 kérdése:

Az baj lenne ha nem jellennék meg a bíróságon, mint tanúként?!

Figyelt kérdés

Hát nagyon nem szeretnék el menni a tárgyalásra, mert a vádlottal is jó baráti kapcsolatban vagyok, meg azzal is aki fel jelentést tett ellene..

És azt gondoltam hogy mi lenne ha ki mennék külföldre addig míg a tárgyalás folyik?!

Kérek mindenkit ne búnkózzon..

Soha nem történt velem ilyen..

Ez az első alkalom..


2018. jún. 7. 01:39
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Ha nem mész el szabályszerű idézés ellenére sem akkor körözés, előállítás és pénzbüntetés.
2018. jún. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

"Jogi szempontból érdekel?"

Nem haraptam le a fejét, ez egyszerű rávezető kérdés.

Ha igen a válasz, akkor irány a JOG kategória!


Volt már olyan, aki azt válaszolta, hogy nem.

Mivel ő a tudományokba tette a kérdését, megvitattuk tudományos szempontból. Olyasmit kérdezett, hogy melyik iskola jobb... megnéztük, hogy milyen kettős vak kísérlet szükséges ennek a kiderítéséhez.


Az még nem nagy baj, ha valaki az élete első kérdését rossz helyre teszi. Legfeljebb nem kap rá normális választ.


De azért a kérdés mielőbb kerüljön át a helyére, hogy szakszerű válaszok is legyenek, és a következő kérdése már jó helyen legyen, ha lehet!

És aki olvassa az egészet, az remélhetőleg tanul a más példájából.

2018. jún. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

A "Törvények, Jog" kategória ezen az oldalon történt elhelyezésével van itt a jelentős probléma, mivel az emberek 90 %-a nem gondolja, hogy e két nagyon fontos témakör a "POLITIKA" címszó alatt keresendő. Mi köze a politikának a törvényekhez és a joghoz??? Akkor hol a "jogállamban élünk" kifejezés jelentése? Bár tudom, mai körülményeink között sajnos, és nagyon sajnálatos, hogy az előző kifejezés értékét néha lábbal tiporják.

A moderátorok feladata lenne, hogy a "Főoldal"-on belül készítsenek egy külön "JOG" kategóriát, és akkor senki nem fogja eltéveszteni, hogy az ezzel kapcsolatos kérdéseit ugyan hova is illessze be. Ez az én ezzel kapcsolatos saját véleményem.

2018. jún. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Kéne egy kategóriakereső.

Régen volt is valami, ami legalább azt megnézte, volt-e már hasonló kérdés.

2018. jún. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Ez utóbbi válasz is megoldás lehetne, de szerintem javasolnunk kellene a moderátoroknak a kategóriák újragondolását.
2018. jún. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Dolgozd ki, és tedd ki a gy.k. kérdésekbe.
2018. jún. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Ezzel most egy kicsit felbuzdítottál, átgondolom, és lehet meg is teszem ezt, bár sziszi-fuszi munkának tűnik, de lehet megéri a fáradságot. Ha elkészültem vele, akkor úgy is látni fogod.
2018. jún. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Ha nem jelensz meg, ahogy az idézésedben is benne van, rendőri elővezetésed rendelhető el, illetve rendbírsággal vagy sújtható. A rendbírság meg lehet akár több tízezer, súlyos esetben pedig százezres nagyságrendű összeg is.

Arról nem beszélve, hogy meddig szeretnél külföldön tartózkodni? Ugyanis egy ügy hosszú hónapokig, vagy akár évekig is elhúzódhat, szóval rendezkedj be akkor külföldön hosszú időre.

És még egy fontos dolog. Ha a rendbírságot nem fizeted be, márpedig ha elmész külföldre, nem nagyon fogod, akkor az fogházban végrehajtandó szabadságvesztésre változtatható át. Szóval én a helyedben elmennék arra a tárgyalásra...

2018. jún. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
Bepötyög a keresőbe hasonló témájú szavakat, mint amilyenek a kérdésében vanna, és már meg is találta, hogy a törvények, jog a poliikán belül van. Ne legyetek hülyék
2018. jún. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Én nem értem hogy a válasszolok 95%-a mi a francnak van elfoglalva azzal hogy ez most milyen kategória?!

Amúgy meg nem én állitottam be a kategóriát én az egyéb kérdésekre mentem, én se értem hogy miért ezeket adta be magától..

2018. jún. 17. 18:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!