Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogyan lehet a legegyszerűbben...

Hogyan lehet a legegyszerűbben tiltakozni az ellen hogy szervdonor legyek?

Figyelt kérdés
Magyarországon mindenki szervdonornak minősül halál esetén, EZ FELHÁBORÍTÓ! Remélem van valami egyszerű módja a tiltakozásnak

2018. jún. 7. 20:39
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/79 anonim ***** válasza:
80%

Valami szektában kötöttől ezt a lelkedre?

Egyébként ugorj vonat elé, nem sok marad belőled donornak.

2018. jún. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/79 anonim ***** válasza:
59%
külön beleegyezés kell rokonoktól kivéve ha nincs rokon asszem
2018. jún. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/79 A kérdező kommentje:
Meglep hogy vannak akik szerint még a saját testük is az állam tulajdona amivel úgy rendelkezik ahogy akar...
2018. jún. 7. 20:44
 4/79 anonim ***** válasza:
70%
Mi a rákot akarsz csinálni a halálod után a szerveiddel? Megsütöd és eladod?
2018. jún. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/79 A kérdező kommentje:
Normális országban úgy müködik hogy az állampolgár ad felhatalmazást arra hogy donor legyen, nem úgy mint hogy donor vagy alapból(melyről 99% fogalma sincs)
2018. jún. 7. 20:48
 6/79 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem meg nem, az a normális, ha segíteni próbálsz még élő embertársaidon.
2018. jún. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/79 anonim ***** válasza:
80%
Majd mikor neked, vagy egy hozzátartozódnak lesz szükséged donorra de nem kapsz, mert más is így gondolkodik, mint te, és meghal, akkor ne ajánlom hogy ne háborogj mert kiverem a fogad.
2018. jún. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/79 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudom hogyan lehet tiltakozni, csak simán kíváncsi vagyok, hogy ez téged miért zavar? Én személy szerint ennek örülök. Ha meghalok (nem szeretnék mostanában) legalább segíthetek valaki(k)nek, ugyanis halálom után számomra használhatatlanok a szerveim. Nem kötekedésnek szánom, csak érdekelnek a halál utáni donorság elleni érvek/motivációk.
2018. jún. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/79 A kérdező kommentje:

A kérdésre várom a választ.

Nem érdekel más, sem a rokonok. A saját testem felett én rendelkezem.

2018. jún. 7. 20:54
 10/79 anonim ***** válasza:
75%

"Meglep hogy vannak akik szerint még a saját testük is az állam tulajdona amivel úgy rendelkezik ahogy akar..."


Ami neked nem árt, ami neked nem fáj, ami a sorsodon nem változtat, az neked nem mindegy? A levágott hajadat is elkéred a fodrásztól, és otthon gyűjtöd kétéves korod óta? Mert a kérdésed ugyanezen a logikai szinten van.

2018. jún. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!