Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Van valamilyen törvény, amire...

Van valamilyen törvény, amire hivatkozhatnék azért, hogy befogják a kóbor kutyákat?

Figyelt kérdés

A községben ahol élek, rengeteg a kóbor kutya. És a 6 házzal arréb élő 2 roma családnál is van vagy 10 kutya. Biztos vagyok benne, hogy nem oltatták be őket, elzárva soha sincsenek, szabadon vannak az utcákon.

Már szóltam a polgármesteri hivatalban emiatt, de azzal "ráztak le", hogy nics aki befogja a kutyákat.

Viszont nagyon mérgesít, hogy ugatnak, amikor kitegyük a szemetet a kutyák rendszeresen széthúzgálják, utánna nekünk kell összeszedni. Szinte mindenkihez bemennek a hátsó kerteken keresztül, kitaposgálják a virágokat, a füvet, megeszik a cicámtól a kaját, stb!Már egy nénit meg is harapott egy kutya (oltása nem volt), mégsem történt semmi.

Mit csináljak, hogy tegyen valamit az önkormányzat?


2008. okt. 31. 16:44
 1/2 anonim válasza:
100%
Szerintem próbáld megbeszélni a faluban az értelmiségiekkel, hogy dobjatok össze pénzt és hivjatok fel egy sintértelepet. Kiküldenek valakit és befogja. A romákkal úgysem lehet tárgyalni.
2008. okt. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A polgarmesterhez menjel, es ne hagyd magad lerazni!
2008. okt. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!