Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szórólapterjesztőket ellenőrzik?

Szórólapterjesztőket ellenőrzik?

Figyelt kérdés

2018. jún. 30. 21:32
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Kedves kommentelő (politizalo) en nem valasztottam témát ezt magatol dobta ki. 17 vagyok hogy lennek politikus?😂

Kedves kommentelo(szombathelyi) en nem szombathelyen lakok SOT meg csak kozel se lakok hozza. Ha tudtam volna hogy ennyi rossz indulatu ember lesz nem is kerdeztem volna.

Viszont aki normalisan tudott valaszolni annak köszönöm szépen

2018. júl. 1. 00:51
 12/15 anonim ***** válasza:

# 11


nincs mit, azért vagyunk hogy segítsünk :)

2018. júl. 1. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Bocs, félreértettem. Arra gondoltam, hogy az embereket ellenőrzik-e.

De látom, hogy azt ellenőrzik-e, hogy betette-e a szórólapot.


Ha szórólapozásnál figyelni kell, hogy kívülről nem látható helyre ne menj be. Meg a kutyákra, mert barátságosnak mondott kutya is haraphat.

Nem jó az se, ha bedugod a füled, nehogy ne hallj meg valami fontosat.


Szerintem jobb ketten, egymástól látótávolságban rakni a szórólapokat; biztos, ami biztos.

2018. júl. 1. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

Megfognám a köteget, ki se venném a hátizsákomból már mennék is haza. Othhon raknám bele a szemetesbe. Csak nem képzelitek hogy akár két percig is dobálgatnám a szemetet mások postaládájába?


Ha nem veszik észre akkor jó. Ha észreveszik mi történt? Kirúgnak? Ne vicceljünk.

2018. júl. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Felénk járnak rendszeresen érdeklődni, van minden héten, ez és ez bedobva? Gondolom, azért, a szórólapozók, tényleg szét viszik, vagy csak a kukáig jutnak vele.
2018. júl. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!