Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Azt szabad tagadni hogy...

Azt szabad tagadni hogy tagadják a holocaustot?

Figyelt kérdés
2018. júl. 6. 12:48
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Szabad, de hülyeség, hiszen ténykérdés, hogy sokan tagadják.


A náci tömeggyilkosságok megtörténtének a tagadása olyan mint akik az evolúció tényét tagadják, vagy azt hirdetik, hogy a Föld lapos, ember pedig nem járt a Holdon.


Ezek egyformán hülyeségek. A holocaust tagadása csak annyiban különbözik ezektől, hogy ez nem csupán hülyeség, hanem lelki bántalmazása a túlélőknek és leszármazottjainak.


Azt mondani, hogy az SS nem bűnös és az anyádat, apádat, testvéreidet, gyermekeidet nem gyilkolták meg a gázkamrákban és neked sem tetováltak sorszámot a karodra több mint érzéketlen gonoszság, ez már bűn.

2018. júl. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Alapvető félreértése a törvénynek, hogy itt a szólászsbadság korlátozásáról lenne szó (bár közvetetten valóban ez történik).


A fasiszta és a kommunista bűnök nyilvános tagadása/kisebbítése kegyeleti okokból tilos.

2018. júl. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
#1 nem olyan, főleg mert bizonyos "tények" az évek során változnak, és a számok se stimmelnek. Valami volt, de nem annyi, és nem olyan.
2018. júl. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Eleve az egész történetben semmi ráció nincs. Lehet hogy irtottak zsidókat, de hogy nem ott, nem annyit és nem úgy az biztos. Tehát innentől mi az amit tagadsz? Eleve nem is úgy történt ahogy leírták, ki az a hülye aki ezzel egyetért?

Legostobább ember is tud számolni, olvasni, gondolkodni. Át fogja látni, hogy sokféleképp történhetett, de úgy biztos nem.

2018. júl. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én tagadom hogy vannak olyanok akik tagadják hogy mások tagadják a holokauszttagadást.
2018. júl. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Letagadsz engem? Akkor én meg téged tagadlak le te hitetlen!!!
2018. júl. 7. 13:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Én az összes embert letagadom még magamat is.
2018. júl. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!