Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tehetnék, foglalkozik...

Mit tehetnék, foglalkozik ilyennel a rendőrség? Jól palira vettek, más is járt már így?

Figyelt kérdés

Lehet hülyeségnek fog hangzani, és még nagyobb hülyeség lesz a kérdésem. Szóval cseten megismerkedtem egy 40-es elvált nővel, én 23 éves vagyok.

Jól elvoltunk, gondoltam küldök neki képet. Én hülye meg is tettem.

Akartunk beszélni hanghívással, de ő még nálam is hülyébb volt, és videóhívást indított. Hányinger keltő volt. LEgalább egy 70 éves szottyadt élőhalott várt rám a másik oldalon...

Arra gondoltam, hogy megbeszélek vele egy találkozót, és ráhívom a rendőröket. Jó lenne, ha a körmére néznének. Milyen dolog átverni egy naiv hülye gyereket. Lehet másra is képes. Lehet elhív magához fiatalokat, és kirabolja őket, vagy akár egy emberrabló mamája is lehet.

Igazából semmi olyat nem találtam, ami alapján ez bűncselekménynek minősülne. De nagy kár, mert az ilyet büntetni kéne. Nincs erre semmi törvény, ugye?

Csak az arcomról küldtem képet, szóval annyira nagy gond nem lehet.


2018. júl. 13. 23:38
1 2
 1/16 árokpart ***** válasza:
100%
A rendőrség magával az üggyel egyáltalán nem fog foglalkozni, mert a világon semmilyen törvénytelenség nem történt. Mindenki olyan fényképet rak ki magáról (kivétel a törvényben meghatározott tilalmak közszeméremsértésre adhat okot stb. most nem sorolom és nem keresem ki a paragrafusokat) amilyent akar. Tehát ha egy fiatalos arcot rak ki magáról szíve joga. Viszont azt tanácsolni fogják, hogy egy kép alapján nem lehet megállapítani senkiről semmit illetve a facebook hasonló veszélyeire. PL. EGY volt osztálytársadat bejelölöd és az a képe van kint mint mikor sulitársak voltatok, egyáltalán nem biztos, hogy most is úgy néz ki. Az emberek változnak.
2018. júl. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
41%

Jó 17-18 éve még középsuliba csetltünk mi is. Tök jól eldumáltam egy korombeli csajjal, majd megbeszéltünk egy talit. Az óránál beszéltük meg a talit nyugatinál. Odamentem és időben érkezett is egy jó 50-es, rettenetesen kövért (cca 120kg) humanoid. Hiszitek vagy sem, nem tudtam eldönteni, hogy milyen nemű. A baj az volt, hogy felismert a képről és elindult felém. Csak jött és jött, én már majdnem elájultam, amikor valami hirtelen ösztönös reakcióként a lábaim önálló életre keltek és elrohantam.

Nem tudom mi lett volna, ha nem szaladok el, lehet hogy megevett volna. Szóval áterzem tesó, fel a fejjel és engedd el gyorsan az emléket.

2018. júl. 14. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

srác, megkaptad az első kis pofont az élettől.

van ott még, ahinnan ez jött, sokkal nagyobbak is:)

szóval vegyél egy nagy levegőt és menj tovább

2018. júl. 14. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%

Nehezen hiszem el, hogy ennyire hülye vagy. Mit követett el a csaj? Hogy csúnya?


Lehet, hogy te sem vagy szép, és most valahol ő is panaszkodik.

2018. júl. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

nem tudom, miért foglalkozna vele a rendőrség?

"Lehet másra is képes. Lehet elhív magához fiatalokat, és kirabolja őket," - ez rágalmazás, ez esetleg érdekelheti a rendőrséget, és megbüntetnek érte.


Nem lehet neten ismerkedni, sok csalódás fog érni még.

"40-es elvált"=49.5 éves

az majdnem mindig ilyen:

[link]

2018. júl. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
50%

Most őszintén, mikor és mivel vert át téged?

Mondta azt magáról, hogy fiatal? Mondta, hogy szép? Még csak nem is mutatott neked hamis fényképet magáról. Attól, mert neked 70-esnek látszott a videón miből gondolod, hogy ennyi idősen másképpen kellene kinéznie, úgy, ahogyan neked tetszene? Ne a Hollywood-i filmek sztárjaiból indulj ki, egy 40 feletti, elvált nő ritkán nyerne szépségversenyt.

Kicsit gondolkodj el a történteken, azon, hogy miképpen reagáltál te amikor megláttad, hogy nem olyan a beszélgetőpartnered, ahogyan elképzelted.

Az a nő szerintem joggal feltételezte, hogy ha addig olyan jól megértettétek egymást, akkor vagytok annyira egy hullámhosszon, hogy a külső már kevésbé számít. Hát most rádöbbenhetett, hogy nem. Olyannal csetelt aki elképzelt magának egy bombázót, akinek a lelkülete is megfelelően tetszetős, értelmes is és jó beszélgetőpartner is, majd amikor rájött, hogy tévedett, akkor a másikat hibáztatja, sőt, mocskolja érte.

Te milyen embernek tartanád azt a nőt, aki veled hosszú ideig kedvesen beszél, elhiteti, hogy nagyon jól megértitek egymást, majd a fényképed láttán telepanaszkodja a netet, meg rendőrhöz akar rohanni feljelentéssel, mert nem testépítő meg nem is az év arca vagy?

Miért nem lehet emberi módon lezárni a témát azzal, hogy megérted, látatlanban csetelni valakivel olyan, hogy a nagymamád is lehet a másik oldalon, vagy éppen a szomszéd hentes fiú? Hogy attól, mert emberileg jól megértitek egymást a látvány is nagyon fontos? Hogy legközelebb a videó legyen az első, mielőtt komolyabb lenne a dologból? Hogy ne legyél megsértődve azon, hogy nem olyan kép van a másik oldalon, mint amit elképzeltél - mert azt csak elképzelted?

2018. júl. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

"Az a nő szerintem joggal feltételezte, hogy ha addig olyan jól megértettétek egymást, akkor vagytok annyira egy hullámhosszon, hogy a külső már kevésbé számít."


Ha nem számít a külső, akkor mi számítson? A belső? Oké. Egy hazugságra alapozni mindent annyira pozitív belsőre vall :D Nyilván. Az értékrended azonos lehet az övével.

Egyébként írta, hogy szép, és fél éve egyedülálló. Ebből azért gondolhattam, hogy nem egy bányarém.

2018. júl. 14. 11:48
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
továbbra sem értünk téged - Valószínű, te sem írtad meg ŐSZINTÉN, hogy nagyon-nagyon buta vagy, de egy bombázóra van szükséged, akinek mindegy, milyen a lelke, csak az a fontos, legyen egy luka. Pedig lehet, hogy akkor a csúnya, magányos nő nem állt volna szóba veled.
2018. júl. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Miért foglalkozna vele a rendőrség? Nem követett el bűncselekményt. Az egy dolog, hogy erkölcsileg, emberileg átvert, de ezt a törvény nem bünteti. Ezt úgy hívják, hogy hiba, amiből az ember általában tanulni szokott. Legközelebb mielőtt nem találkoztál valakivel élőben, ne küldözgess ilyen-olyan képeket magadról.

De ha ki akarod magad röhögtetni, akkor nyugodtan fordulj a rendőrséghez. :D

2018. júl. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

23 vagy. A hölgy "negyvenes", magyarán minimum 40 - 41, főleg, hogy a nők szeretik fiatalabbnak eladni magukat. Ergó, az is benne volt a pakliban, hogy van 50 is. Könnyen anyukád korú nő.


Nos, én mindig kedveltem a jó karban lévő negyvenes hölgyeket, de azért tudható, hogy sajnos van akin jobban fog az idő. Gyerekszülés, munka, gyűrődik az ember feje. Ebben a tekintetben a férfiakhoz kegyesebb a természet, egy kis szürkébe forduló haj, markánsabb vonások direkt jól is állnak nekünk - mondják. De a hölgyek jobban ki vannak téve az "eróziónak".


Jó, te azt hitted egy bomba, karbantartott, unatkozó, tapasztalt, szexéhes amazont fogsz ki. Benézted. Máskor tisztázd hamarabb, puhatold ki, hogy néz ki az asszonyka. Azt mondta szép. Jó vicc, melyik nő mondta már magáról, hogy nem szép?

2018. júl. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!