Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ti mit tennétek? :D

Ti mit tennétek? :D

Figyelt kérdés
Most költöztem be albérletbe, mert a tulajok elköltöztek, és kiadták a lakást. A minap pakoltam be a cuccaim, és megláttam egy papírfecnit az egyik fiókban, melyen ez állt: ,,Feltörtem a szomszéd wifi jelszavát! Ha megszeretnéd köszönni akkor itt a facebookom *leírta a nevét* és leírta az azonosítót és a kódot is. Leellenőriztem, és tényleg a szomszédé, és betudok lépni az adatokkal. Szerintetek jelentsem fel?

2018. júl. 29. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Dehogy jelenteném fel, inkább használnám az ingyen wifit.
2018. júl. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Felesleges. Örülj neki. A szomszéd meg nem tudja hogy te is az övét használod.
2018. júl. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
Nem használnám a wifit. Lehet csapda is, pl. volt lakó szomszéddal megbeszélte, hogy ezzel húznak le. Minden mezei wifi rooter alapból naplózza, hogy mikor milyen host nevü, egyedi gépazonosítójú (MAC address) eszköz csatlakozik hozzá. Utána simán belengethetik, hogy feljelentenek, ha nem tejelsz fájdalomdíjat. Windowsos gépnél még a hosztnév is lehet beszédes (pl. lacika-noti).
2018. júl. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
Nem használnám, a papirt kidobnám. Lopásnak minősül.Kéne a fenének.
2018. júl. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
4+ Ráadásul egy normális ember ilyen piti dologgal nem járatja le magát.
2018. júl. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem fogom használni, de elmosolyogtam a fecnin, biztos nagy forma lehet a srác. :D
2018. júl. 29. 20:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!