Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hol lehet venni flóbert...

Hol lehet venni flóbert pisztolyt?

Figyelt kérdés

Budapesten belűl tudtok mondani olyan vadászboltot ahol van esetleg valahol?


Rendőrségtől van még 40 napig vásárlási engedélyem mert megkérvényeztem!


Meg is kaptam csak éppen fegyvert nem tudok sehol venni flobertet nincs egyszerűen ! Javaslatot ha tudtok köszi ;)


2018. aug. 1. 13:55
 1/7 anonim válasza:
0%
Ennyi ésszel nincs neked arra szükséged, hidd el.
2018. aug. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
#1 Ezt most miért mondtad?
2018. aug. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 árokpart ***** válasza:
Hogy írod ha megvan az engedélyed, akár Szlovákiában is megveheted ott rengeteget láttam a neten.Egyébként az engedélyt autómatikusan megadják vagy hasonlóan nehéz hozzájutni mint az önvédelmi fegyverekhez?
2018. aug. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Flóbertek már rég be vannak tiltva. Sehol nem vehetsz itthon.
2018. aug. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 árokpart ***** válasza:
Utolsó nincse betiltva semmilyen lőfegyver Magyarországon. Budapesten a Frommer Kft árul 44-es Magnumot is csak te meg én nem vehetünk. Akinek viszont van rá engedélye az minden további nélkül vehet.
2018. aug. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

1 es! sztem te még a villágon sem voltál amikor fegyverekkel foglalkoztam ugyhogy ezt kikérem magamnak!


A többiektől kérek segítséget hol lehet venni Budapesten flobertet ? Engedélyem van a rendőrségtől tehát vásárolhatok!


De sehol nem árulnak még használtam sem!

Amikor a gázriasztó fegyvereket engedély nélkül lehetett venni onnantól engedély köteles a flóbert 2004 es fegyver törvény!


Aki tud segiteni koszonom előre is!

2018. aug. 1. 16:02
 7/7 A kérdező kommentje:
a kerdezőnek mondom be mesz a rendőrségre mev kéred az enedélyf 2000 forintot kell fizetni és 30 napon belul elbirálnak ha meg van akkor kapsz egy hatarozatot ami 90 napig ervenyes azzal mehetsz vasarolno! utana vissza a rendőrségre ha meg van a fegyver és kell fozetni megint 2000 forintot! kapod a Lőfegyvertartási enedélyt egy sima plasztik kártya céllövészwtre adjak meg ugyan olyan plasztik amit a gáz pisztolyokhoz adnak . :) Teve utcába intézik fegyver engedélyezés sima ügy inkább a penzre mennek ! Na ennyit kell tudni
2018. aug. 1. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!