Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha 58 éves férfi vagyok,...

Ha 58 éves férfi vagyok, megvan a 40 év munkaviszonyom, mehetek nyugdíjba, ha a dokinál azt mondom hogy nőnek érzem magam, vagy 18 évesen nyilatkoztak így?

Figyelt kérdés

Végülis lehetek leszbikus nő is mindenféle nővé operálás nélkül :)


Úgy hallottam elég lazán kezeli a törvény csak elméletileg érdekelne a dolog, a neten nem találtam választ.



2018. aug. 13. 15:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%
Szerintünk is egyre elviselhetetlenebb a hőség.
2018. aug. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
70%
Hűűű apa, hogy hajtod az a kocsit, ez borzasztó.
2018. aug. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Vagy mi van ha 58 évesen hivatalosan "nőként" valaki nyugdíjba megy, utána mégis férfinak érzi magát? Mivel a nyugdíj szerzett jog amit nem lehet elvenni, én jogilag simán kivitelezhetőnek tartom, de hátha valaki aki jobban bent van a témában felvilágosít.
2018. aug. 13. 15:52
 4/20 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon jó ötletet adtál. Átoperáltatom magam nővé ha meglessz a 40 -évem azt csá. Kösz!!
2018. aug. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Elvileg operáció sem kell, csak nyilatkozni, és a hivatalos papírokban átírják


Én is úgy vagyok vele, hogy inkább dolgozok +10 évet mint hogy ezt megcsináljam (illetve nekem kb 67 évesen lenne 40 év munkaviszonyom ha folyamatosan dolgoznék szóval nem érint) csak

1: zavar ez a diszkrimináció


2: érdekelne hogy ez lehetséges e jogilag, mert elég egyszerű elintézni, és mi a jogi buktatója, vagy ha nincs akkor poén lenne ha valaki tényleg így menne nyugdíjba.

2018. aug. 13. 16:06
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom honnan szedted ezt a baromságot, ez nem így működik. A nyugdíj korhatáros dolog viszont valóban igazságtalan, de ezen nem fog segíteni ha nőnek vallod magad.
2018. aug. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Amiről írsz, hogy bemész a dokihoz és nemet változtatsz eddig én csak Kanadából hallottam. Itthon tudtommal nincs ilyenre lehetőség.
2018. aug. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Andizsuzsi ***** válasza:

"Itthon tudtommal nincs ilyenre lehetőség."


De van. Két klinikai szakpszichológus, pszichiáter, urológus/nőgyógyász javaslata kell hozzá, valamint ha házas, a folyamat előtt el kell válnia.

2018. aug. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Neked nem tűnt még fel, hogy nagyon kevés ember nyugdíját folyósítja a doki? Van külön erre egy intézet.
2018. aug. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
A #8asnak: köszi, na akkor ez az akadálya annak amire gondoltam.
2018. aug. 13. 16:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!