Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Brutálisabban bánhatott volna...

Brutálisabban bánhatott volna ezért barátommal a börtönőr mint más rabbal?

Figyelt kérdés

Egy barátom két éve ellopta a sportcsarnokból három ember pénztárcáját iratokkal ,pénzzel stb.,pechére az egyik ember pont börtönőr volt,ma volt a tárgyalás és felfüggesztett fogházat kapott,nem kell űlnie.


Nagyon megmondogattam neki,hogy ilyeneket ne csináljon,mert akkor többet nem ismerjük egymást,ugrik a barátság,nekem ilyen barát nem kell. Csak ugye szemet szúrt neki,mert őrízetlenűl hagyták.


Az egyik sértett börtönőr.

Szerintetek mi lett volna,ha letöltendőt kap a barátom és gondoljuk el,hogy pont az ő kezei közzé került volna akit meglopott börtönőrt? Mármint a börtönben.


Szerintetek brutálisan ,"kiemelten" bánt volna

a börtönőr a barátommal mint a többi rabbal?


Először is ne azzal gyertek,hogy nem-e én voltam,mert NEM.


Csupán mostanában érdekelnek az ilyen jogi dolgok és gondoltam fel teszem ezt a kérdést,hogy ilyenkor ha ilyen van,hogy pont a sértett bőrtönőr és ,ha börtönt kap a barátom,mivan,ha pont az ő kezei alá kerűl.


Előre is köszönöm a válaszokat.



2018. aug. 29. 23:14
 1/4 anonim ***** válasza:
41%

én anélkül is szájbatérdeltem volna, hogy bármilyn smasszer vagy egyéb lennék. hogy jön ahhoz, hogy olyanhoz nyúl ami nem az övé?


a másik meg te vagy: egyrészt ilyen emberekkel barátkozol (szép kis családod lehet), másrészt elnézed hogy bűnözzenek körülötted. lelki szemeim előtt látlak: segíly meggyütt mán?

2018. aug. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

eleg ha belöki a farkasok közé

de ha nem bosszantja különösebben a dolog, nem igazán foglalkozna vele

akiknek gond van a magatartásával, vagy olyan dolog miatt kerül be azoknak rossz sora lehet bent

továbbá akik a rendőrséghez hasonló állást foglaltak el, ha megtudják a rabok ott vége

2018. aug. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyén függő, lehet elszorakozik vele odabent.
2018. aug. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is leültem már a magamét, nem kis hülyeségeket csináltam, de ezt még én is kihagynám! Sejtheted hogy hogy járt volna.
2018. aug. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!