Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Így is igényelhetem az ausztrá...

Így is igényelhetem az ausztrál állampolgárságot?

Figyelt kérdés
Anyai nagyapám ausztrál és magyar állampolgár. Az előbbi csak neki van a családban, immár 1960 óta, lényeges szempont, hogy HONOSÍTOTTA. Édesanyámnak nincs és sosem volt. A kérdés az, hogy elég egy nagyszülő megléte az ausztrál állampolgárság igényléséhez? Fontos lenne!

2018. szept. 15. 13:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%

Miért akarod itt hagyni a legjobb országot a világon, amit a legjobb vezető, Dr. Orbán Viktor Miniszterelnök Urunk irányít? Netán Soros ügynökéhez van szerencsénk, aki látva vesztét, menekülni próbál?


Mi NEM engedjük, hogy megbízód, Soros György illegális bevándorlókat telepítsen Magyarország területére! Mi megvédjük Hazánat, ha kell, vérünket adjuk érte, és vezetőnkért, a dicsőséges Dr. Orbán Viktor Miniszterelnök Urunkért!

2018. szept. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%

Elakarsz menekülni a jólét elől amit Doktor Orbán Viktor miniszterelnök urad biztosított számodra?

Nem szégyelled magad?

2018. szept. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Királyomhoz hűséges vagyok! Ilyennel ne is vádolj!
2018. szept. 15. 14:00
 4/11 anonim ***** válasza:
72%

1. vagyok!


Ez esetben elnézést kérek tisztelt elvtársam!


2022-ben szavazzunk együtt ismét Dr. Orbán Viktor Miniszterelnök Urunkra!

2018. szept. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Olyanoktól is várok válaszokat, akiket személyesen érintet a téma.
2018. szept. 15. 14:05
 6/11 A kérdező kommentje:
Természetesen korábban utánaolvastam a dolognak, de ott a nagyszülős rész nagyon nem volt tiszta. Az oké, hogy szülő alapján automatikusan lehet igényelni, de az előbbivel kapcsolatban kevés az információ.
2018. szept. 15. 14:24
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
Függ attól is hogy nagyszülőd Dr. Viktorra szavazott-e amikor kellett.
2018. szept. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

You might be eligible for Australian citizenship by descent if:


you were born outside Australia on or after 26 January 1949

and

one or both of your parents was an Australian citizen when you were born.

If your Australian citizen parent became an Australian citizen by descent or by adoption under the Hague Convention or a bilateral arrangement, then that parent must have spent at least two years lawfully in Australia (except for stateless applicants).


If you were born outside Australia or New Guinea before 26 January 1949 you might be eligible if:


at least one or your parents became an Australian citizen on 26 January 1949

and

that parent was born in Australia or New Guinea, or was naturalised in Australia before you were born.

2018. szept. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
ha egyik szulod sem volt ausztral allampolgar akkor nem igenyelhetsz ausztral allampolgarsagot.
2018. dec. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Igényelje anyud a nagyapád után, te meg akkor igényelheted utána.
2018. dec. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!