Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi van ha gázspré helyett...

Mi van ha gázspré helyett Chemotoxot vagy Vapet használok?

Figyelt kérdés
Mindkettő idegméreg és erősen rákkeltő, úgy gondolom ezzel sokkal nagyobb és legalább maradandó károsodást okozok a támadóban.
2018. szept. 18. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha az önvédelem a célod, akkor gondolom nem az számít, hogy a támadó 40 évvel később ESETLEG rákot kap hanem az, hogy a veszélyhelyzetet elhárítsd.


Én már voltam Chemotox-szal befújt szobában. Rossz a szaga, de attól még fejbe tudnék valakit vágni egy villáskulccsal.


Ellenben ha gázspray-el lefújnak akkor könnyezek, görcsöses köhögök, kvázi mozgásképtelenné válok.


Döntsd el melyik a hasznosabb az önvédelem szempontjából.

2018. szept. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmi , a paprikaspray ami hat és az nem száll vissza ellenszélben mert folyadék míg a könnygáz gyenge és illékony . Másrészt 5ször nagyobb ...
2018. szept. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lefújod, aztán agyonbasz, és még a legyek se szállnak rá
2018. szept. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%

"Én már voltam Chemotox-szal befújt szobában. Rossz a szaga, de attól még fejbe tudnék valakit vágni egy villáskulccsal."


De ha pofán fújnak vele, akkor ta.nyod-nyálad egybefolyik!

Ez volt a '90-es évek occsó gázspréje! Nem véletlenül.

2018. szept. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Használjatok wc papír helyett karton lapokat mert az is lényegében papír .
2018. szept. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!