Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Arról lenne szó, hogy elkövett...

Arról lenne szó, hogy elkövettem egy dolog elleni erőszakos lopást ruha terméket 15 000 Ft értékben az egyik megsérül a másik nem. Valaki tud tanácsot adni?

Figyelt kérdés

olyan kérdésem lenne, hogy elkövettem egy dolog elleni erőszakos lopást ruha terméket 15 000 Ft értékben az egyik megsérül a másik nem.Tavaly volt egy hasonló csak akkor egy volt haverom csinálta a tudtom nélkül ezáltal abból egy figyelmeztetést kaptam ekkor még kiskorú voltam 17 éves. Ebben az esetben ami most rötén nem tudom mi lesz belőle. Ez esetben eggyütt műköő voltam és hát vásárolni mentem be hiszen nállam volt 41 000ft és ahogy a próba fülkében próbáltam a ruhát ez valahogy tudatom alatt törté. (nem áltam semmilyen drog, fű, alkohol hatása alatt) az a baj hogy néha csinálok olyan dolgokat amire nem is emlékszem, hogy mit csinálok. És most 18 éves vagyok?

Ebben az esetben mire számíthatok?

hiszen vette ujlenyomatot , DNS-t, és lefotóztak.

Ez gondolom súlyosbított nem?

De nagyon megbántam.



2018. okt. 4. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha kényszeresen lopsz, akkor menj pszichológushoz.

Egyéb esetre a tanácsom:

Cseréld le a haveri körödet és próbálj meg tisztességesen élni! Jobb tanácsot nem fogsz kapni, a többi csak rajtad múlik, mert nagykorú visszaesőként eléggé befigyel a börtön

2018. okt. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Google fordítóval készült a kérdés?
2018. okt. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Te kaptál figyelmeztetést azért, mert a haverod lopott???
2018. okt. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!