Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Nem értem az utolsó bekezdés,...

Nem értem az utolsó bekezdés, most maradhat a CEU vagy sem? Miért nem lehet úgy megírni ezt a cikket, hogy megfelelően használják a CEU és a KEE neveket, mert nyilván ez okoz félreértést általában. Hogy lehet így kiigazodni?

Figyelt kérdés
[link]

2018. okt. 25. 16:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%
Hacsak valami csoda folytán decemberig nem állapodik meg a kormány a CEU-val (nem fog), akkor felmenő rendszerben Bécsbe költözik az egyetem. A fasiszta kormányunk az ország egyik legnevesebb egyetemét is ellehetetlenítette.
2018. okt. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Pedig az utolsó bekezdés teljesen érthető. A CEU pedig maradhat. Miért ne maradhatna?
2018. okt. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
2%

"az ország egyik legnevesebb egyetemét"

Az ország egyik legnevesebb egyeteméről senki nem hallott kb 1.5 évvel ezelőttig.

A közép európai egyetem marad, az amcsi ceu elmegy. Remélhetőleg.

2018. okt. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
82%
El kéne olvasni a cikket, le van írva: "A döntés oka az, hogy a magyar kormány eddig nem írt alá olyan nemzetközi egyezményt, amely lehetővé tenné, hogy a CEU New York-ban akkreditált amerikai intézményként szabadon működhessen Budapesten. (...) Ignatieff azt mondta, így nem tudnak amerikai diplomát kiadni, vagyis arra kényszerítik őket, hogy elhagyják az országot." Vagyis valóban nem lettek kirúgva úgymond, csak a működésük lényegét veszítenék el, ezért nem maradhatnak itt. De gondolom az agymosott fideszesek úgyis megmagyarázzák, hogy maradhatott volna a CEU, maguktól döntöttek úgy, hogy elmennek. Pont ez volt a kormány célja.
2018. okt. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
6%
Az utóbbi évek egyik legnagyobb győzelme. :) Folyik a libsi rókalyukak kifüstölése...
2018. okt. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%
#5: Szerintem elég ijesztő, hogy a kormány ideológiai alapon tilt be képzéseket, egyetemeket. De az agymosott fasiszta szavazóikat szemmel láthatóan nem érdekli.
2018. okt. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
87%

"De az agymosott fasiszta szavazóikat szemmel láthatóan nem érdekli."


Hogyhogy nem érdekli? Tapsolnak neki.

2018. okt. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
8%
Semmiféle betiltásról nincs szó, önként mennek el. Nagyon helyes. Minden egyes csapás a Soros hálózatra hatalmas győzelemnek számít.
2018. okt. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
4%
Segítek pakolni. Nehogy itt maradjon valami.
2018. okt. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

"Az utóbbi évek egyik legnagyobb győzelme. :) Folyik a libsi rókalyukak kifüstölése..."


Én a CEU-n vagyok kutató, nem vagyok se libsi, se baloldali, jobboldali vagyok. Nem csak gender szak és társadalomtudományok vannak a CEU-n, hanem matek, hálózatkotatás, babalabor és még sok minden. Világszínvonalú kutatást végeztünk. Ebben semmi győzelem nincsen, szerintem neked fogalmad sincsen, hogy a CEU-n mi történik, biztos van egy-két dolog, ami neked nem tetszik, nekem is van olyan, ahogy sok más egyetemen is van ilyen. De ami történt, az felháborító, nem tudom Európában mikor csináltak utoljára ilyent egy egyetemmel, és az emberek ezt tettek nélkül tűrték.

2018. okt. 25. 18:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!