Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » PickPackPonton tudják hogy mi...

PickPackPonton tudják hogy mi van a csomagban?

Figyelt kérdés
Tehát mondjuk idrinks.hu-ról rendelek alkoholt PickPackPontra, akkor én kiskorúként átvehetem? Vagy van rajta valami 18-as karika?

2018. okt. 30. 10:44
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

Ezt a cégtől kérdezd meg, hogy mit ír rá a csomagra.

De kiskorúként nem is hiszem, hogy átvehetsz csomagot a pic-pac-ponton. Először ezt kérdezd meg!

2018. okt. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi! De amúgy elvileg át lehet venni csomagot kiskorúként.
2018. okt. 30. 10:50
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Semmi a csomag tartalmára utaló jelzést nem szokás rátenni a csomagra, már csak a lopások elkerülése végett is. Szóval nem hiszem,hogy ennyire majmok lennének. Az lesz rajta max hogy törékeny.
2018. okt. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
17%
Piát, dohányt vagy szexuális tartalmú cuccot tudtommal nem vehetsz át.
2018. okt. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Rajta van, hogy ki a feladó. Így pedig ki lehet következtetni, de ettől még nem fogják felbontani.


De az említett oldal szabályzata szerint:

Ezúton szeretnénk tájékoztatni Önöket arról, hogy a 335/2012. (XII. 4.) Kormányrendelet 22. §, (5) pontja módosítása alapján 2014.04.09-dik napjától kezdődően alapvetően megváltoznak a csomagkiadás szabályai. Az átvevőnek a csomag átvételét bizonyító aláírás előtt be kell mutatnia a személyazonosságát igazoló hatósági igazolványát (személyi igazolvány, jogosítvány, útlevél) valamint ha a csomagot nem a címzett veszi át közölni kell az átvétel jogcímét is.


Viszont meghatalmazhatsz nagykorú helyetteset, aki átveszi neked.

2018. okt. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#2 köszi, én is így tudom!

#3 nagyon sokra megyek azzal, hogy "tudtommal", ilyen erővel minden kérdésre válaszolhatok valami random dolgot, és elé írom hogy "tudtommal", ha esetleg véletlenül nem jól tippelnék

#4 köszi, de most ezzel az erővel már egyszerűbb lenne valakit a boltba beküldeni piáért

2018. okt. 30. 16:58
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
Ha elmúltál 14 átveheted a csomagot és teljesen mindegy hogy mi van benne, ez a postát nem érdekli!
2018. okt. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi Fehersrac!
2018. okt. 30. 19:11
 9/10 A kérdező kommentje:

#9 ne haragudj, ezt a #4-nek akartam írni, ebben igazad van, a te válaszodat köszi!

De amúgy meg ha elolvasod a következőt akkor rájöhetsz, hogy rohadtul nem neked szántam.

2018. nov. 23. 20:22
 10/10 anonim ***** válasza:

"PickPackPonton tudják hogy mi van a csomagban?"


Alapvetően nem tudják, de ha ketyegés hallatszik a csomagból, akkor tudják.

2018. nov. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!