Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mekkora távolságnak kell...

Mekkora távolságnak kell lenni a kerékpárút és a lakóház között?

Figyelt kérdés
A házunk elé hoztak egy ketékpárutat úgy 2 éve és nincs a kapunk és az út között 1 méternyi távolság se, ráadásul óriási lett a zaj azóta. Folyton ordibálnak és köpködnek a melósok munkába menet és dobálják szanaszét a sörös üvegeket meg a cigit, szemetelnek is. Pihenni se tudunk azóta, a gyerekeket is zavarja. Írtunk a helyi önkörmányzatnak, de szerintük teljesen szabályosan lett elénk hozva a bicikli út és különben se lenne rá költségvetésük, hogy változtassanak rajta.. Mondjuk én is ezt mondanám a helyükben.. Az lenne a kérdésem, hogy hová fordulhatnék még ez ügyben, mert nem szeretném így hagyni a dolgot.

2018. nov. 9. 01:18
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem ez nem a kerékpárút hibája hanem a kultúrált magyar lakosságé!


fordulj Orbánhoz bizalommal a panaszoddal, ő "tenyészti" az ilyeneket...

2018. nov. 9. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 szlory válasza:

Bár amatőr hozzászóló vagyok, de tudtommal a telked szélétől az közterület. "Ha nem tetszik, tetszett volna előkertet tenni az út mellé" meg ilyenekre is számítottam, amikor írtad, hogy mit mondott az önkormányzat..


Teljesen átérzem a problémádat (nekünk régen hasonló probléma volt - költözés oldotta meg véglegesen). Én NEM akarok véletlenül sem olyat gondolni, hogy menjen magától tönkre az a kerékpárút, vagy véletlenül a szétdobált sörösüvegek eltörjenek szilánkokra, ti kikerülitek, a kerékpáros pedig belemegy és mindennap defektje lesz.. De hát történnek az életben balszerencsés dolgok. Sokféleképpen tud véletlenül balesetveszélyes lenni egy kerékpárút, télen pl. felfagyhat, de akár a fagy szét is repesztheti használhatatlanra egy idő után az utat és az önkorminak nem lesz pénze kijavítani (ahogy írtad), tehát el kell majd kerülni.


Én AZT javaslom viszont, hogy talán találhatsz támogatókat az ügyednek a kerékpárút mellett lévő házak lakóiban. Mert együtt erősebbek vagytok, egyedül megszoksz-v-megszöksz-v-gerillázol.

2018. nov. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!