Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Börtön 2018 - mit lehet, mit nem?

Börtön 2018 - mit lehet, mit nem?

Figyelt kérdés

Kérem csak olyan írjon aki tisztában van a tényleges valódi információkkal.

Bent van egy barátom jelenleg Szombathelyen böribe, de nem sokára viszik m@shova, szóval nem tudom hogy ott vagy már következö helyén fogom e látni. Még nem voltam beszélőn sosem senkinél. Nem tudom hogyan megy ez az egész. Süthetek neki süteményt, amit még ott megehetne látogatáskor, amíg beszélgetünk? Tényleg tilos mindenféle testikontkatus?? Se puszi, se kézfogás? :( Fontos a válasz! Előre is köszönöm



2018. nov. 11. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:
2018. nov. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
7%
Gratulálok annak a libernyák jogvédőnek,aki lepontozott.
2018. nov. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
#3: A kérdésre válaszoltál? Nem. Akkor meg miért csodálkozol? (Nem én pontoztalak le, nem érsz annyit).
2018. nov. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 árokpart ***** válasza:
Ne törődj az eddig hozzászóló idiótákkal. Figyelj elmondom hogyan van ez. Akkor mehetsz be hozzá beszélpre, ha megjelölt téged hivatalos kapcsolattartójának. Erről kapnod kellett értesítést az adott BV intézettől, illetve ahová szállítják a barátodat onnan is. Igen tilos a testi kontaktus, de ez nem a büntetés része, hanem, hogy nehogy valaki tiltott dolgot adjon át neki illetve úgy általában a raboknak amit a BV szabályzata tilt. Ez neki is jó, mert abból később neki lehetne gondja, ha tiltott dolgot találnak nála.Puszit azt adhatsz neki, mert nyílván úgy nem tudsz átadni neki semmit. Beszélőre igen bevihetsz süteményt ott elfogyaszthatja, viszont folyadékot nem lehet. Üdítőt, ásványvizet csak ő vásárolhat bennt a börtön boltjában. Személyi igazolványt és a látogatási, kapcsolattartási papírt magaddal kell vinned és a börtön portáján le kell adnod. Utána ha vége a látogatásnak vissza kapod őket. Veszekedésre, nézeteltérésre alkalmas témát ne hozz fel, mert ha netán te vagy ő elkezdenétek ott balhézni, akkor azonnal megszakítják az őrök, nevelők a látogatást. Nemcsak a tiédet, hanem a többi rab hozzátartozójáét is. Magyarán egy egész intézménnyel kiszúrnátok, ráadásul utána az intézmény eltilthat téged a látogatástól. Ha van valami kérdésed nyugodtan szólj.
2018. nov. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bent a kedves aranyos romák jól megmutatják a nem létező erejüket a csúnya rászistákoknak!
2018. nov. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!