Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szándékosan csinálhatta ezt a...

Szándékosan csinálhatta ezt a Telekom?

Figyelt kérdés
Szóval múlt héten rendeltem egy telefont, mellé előfizetéses díjcsomagot (Domino-ról váltva). Mivel nem volt semmi fejlemény napokig, megkérdeztem őket mi a helyzet, majd azt mondták, hogy "technikai hiba" miatt törölniük kellett rendelést. Többszöri kérdezősködés után kinyögték, hogy nincs benne a lakcím a rendszerükben. Ahhoz viszont, hogy a kalcímet be tudjam jelenteni kell egy un. Domino jelszó, amit a 1777-en tudok beállítani. Ott azt mondták,hogy már van, ha elfelejtettem menjek be személyesen az üzletükbe és ott kérjek jelszót. A baj csak annyi, hogy addig húzták az időt, míg december nem lett, amikortől nincs többé készülékkedvezmény online vásárláskor, ugyhogy fizethetnék többet ugyanezért a telefonért, amit már megrendeltem egyszet. Lehet, hogy ezzel húuzák szándékosan az időt, hogy vegyem meg drágábban?
2018. nov. 30. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Igen, lehet. A telekom egy szemét, sunyi banda.
2018. nov. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a Telekomtól simán kitelik. A legszemetebb távközlési cég, ami Magyarországon létezik. Semmiképpen ne szerződj velük!
2018. dec. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mától, ahogy az várható volt megemelték a telefon árát, csak sikerült addig húzni az időt amíg elbuktam a kedvezményt. Szégyen, hogy ilyet megengedhetnek maguknak, pedig sok éve már az ügyfelük vagyok, de ha így átverik az embert akkor biztosan váltani fogok. CSak szerintem a többi szolgáltató is ugyanezt csinálja.
2018. dec. 1. 09:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Tegyél panaszt
2018. dec. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A többi szolgáltatótól sem áll távol az ügyfelekkel való szemétkedés, de a Telekom mellett elbújhatnak. Bármire váltasz, jobban jársz.
2018. dec. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!