Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Alapíthatok royalista pártot?

Alapíthatok royalista pártot?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hogy mivel eredetileg demokrácia van magyarországon és a royalizmus a demokrácia egyik ellentetje , alapíthatok e egy nyíltan royalista pártot ?

Mármint monarhia/királypárti pártot ? +Tegyük fel ha költő vagyok akkor a költészettel betudnám vonzani az úgymond régi módi , lovagias,értelmes,tanult embereket? Mármint nem valami kortárs költészetre gondolok hanem pl:. olyanra mint Petőfi,Ady,József, csak royalista vagyis királypárti/monarhista kivitelben ? Monarhista alatt nem O-M monarhiát értek hanem csak M monarhiát vagy ha más országot is belekell vonni akkor M-L vagy M-O monarhiát az O-M helyett.... Szerintetek legális és lenne rá úgymond igény , kereslet ?

Válaszaitokat előre is köszönöm , ez azoknak szól kik normális,megfontolt,trágár szó mentes választ adnak . :)



2018. dec. 7. 18:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Mielőtt új pártot alakítanál, meg kellene tanulni, hogy írják a "monarhia" szót.

Ha pedig költő akarsz lenni, felejtsd el a "betudnám"- féle hibákat.

Mindent megfontoltam, mindent meggndoltam, és még trágár sem voltam!

2018. dec. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mobilról irtam , nem éppenséggel egy Iphone x ről :/
2018. dec. 7. 19:11
 3/13 A kérdező kommentje:
Ahogy most is.
2018. dec. 7. 19:11
 4/13 anonim ***** válasza:
48%

Ady meg józsi attila pont hogy királyellenes kis lelkinyomoroncok vótak.

Egy real konzervatív pártot amúgy még ha legális is lenne európában nem néznék jó szemmel.

2018. dec. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Drazicc ***** válasza:
Ha vannak ilyenek hogy kétfarkú kutya párt akkor nyilván te is alakíthatnál royalista pártot, de az attól még nem lenne abszolút királyság ha megnyerné a választásokat. Az ehhez vezető út a forradalmon keresztül vezet.
2018. dec. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Lekestel rola, mar van egy uralkodo kiraly alltal vezetett part, Fidesz a neve , ofelsegerol meg biztosan hallottal.
2018. dec. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Értelmetlen lenne mert a pártpolitizálás demokrata dolog és a demokrácia és a királyság üti egymást.


Egyébként nem találtál ki újat:


[link]

2018. dec. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Direkt irtam hogy ady csak royalista kivitelben :)


De én úgy gondoltam hogy író vagyok , és royalista verseket irnék , ezzel belehetne vonzani a régies gondolkodású, tanult, értelmes réteget ? Elég csak pár szék a parlamentben . +Orbán inkább Nagyvezér minthogy király de mindegy :D

Amúgy én egy eléggé erkölcsös,becsületes,bizakodó királyi rendszert szeretnék felépíteni. Pl:. korhatárok lejjebb tolása kicsit (kb 1-2 évvel) hogy megmutassuk mi magyarok jobban kezeljük a dolgokat mint azok az országok s fiak , lányaik hol liberalizmus van és alacsony korhatárok . Nehogy már a magyar emberbe ne bízzunk anyira mint az osztrákok vagy a németek a sajátjaikban , csak hogy nekünk van is okunk bizakodni!


Hát nem jó ötlet ? Indulót is irtam . Szavazzatok majd rám 2022 ben :D

2018. dec. 7. 20:33
 9/13 anonim ***** válasza:
55%
Orvos látott már?
2018. dec. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen , Dr.Joker .... tippeket is adott.
2018. dec. 7. 20:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!