Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Budapesti panelház erkélyén...

Budapesti panelház erkélyén lehet két tyúkot és egy kakast tartani?

Figyelt kérdés

Egy kis faládát adnék nekik, mint ólat.


Gondolom el lennének benne, időnként lenne tojás, és idővel kiscsirkék is. Kajának kapnának darát, ha túlnépesednének valamelyiket levágnám és megsütném.


Az erkélyre nem tudnak felmászni a patkányok, szóval attól se kéne félni, hogy megölik őket, a galamb csak nem vájja ki a szemüket.



2018. dec. 17. 05:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
50%

Úgy látom, nem sokat értesz a tyúkokhoz.

Zárj be egy szűk helyre két tojótyúkot, hagyd alattuk a tojást, és majd meglátod. Igen gyorsan rá fognak szokni a tojásevésre.

A tojóketrecek ezért vannak úgy megoldva, hogy a tojás azonnal kiguruljon a ketrecen kívülre, és ott a tyúkok ne is érhessék el.

2018. dec. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
47%

Meglatom....

Breaktam egy tyukot meg egy kakast egy elegge nagy ketrecbe...

Par nap mulva a kakast kivettem, miutan joparszor megizelta a tikot.

A tyuk meg szepen letojt, megkotlott es kikeltek a kiscsirkek... Lett 8db.

Sztem fajtaja valogatja amugy, hogy osszetori-e a tojast.

2018. dec. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
kakast már csak azért sem, mert rohadt hangosan kukorékol és kb. a 2. reggelen dobnátok le az erkélyről :D
2020. okt. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!