Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha valakit meglököj akkor én...

Ha valakit meglököj akkor én kezdem a vetekedést?

Figyelt kérdés

Lehet egyéttelmű a válasz de érdekel hogy jogilag ki kezdte a verekedést akkor,ha szóváltásba keveredek valakivel, utánna meglököm egy picit(nem esik el meg semmi csak picit hátréb megy) utánna ő meg nekem esik ököllel és verekedés lesz belőle. Akkor én kezdtem vagy ő mivel ő ütött meg elősször,tehát ha biróság elé kerülne az ügy ki lenne a tettes. Mégegyszer mondom csupán érdekel és nem tervezten verekedni :D

17/f



2018. dec. 29. 14:36
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

Igen... A helyesírást gyakorold balhé helyett!

Am ha te csak meglököd, azzal provokalod, de ha ő üt előbb ő kezdemėnyezi a verekedėst.

2018. dec. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor te.
2018. dec. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%

Attól függ. Haveromat egyszer megverte egy sokkal nagyobb. Haverom egyszer tudott vissza ütni csak. A srácnak értelem szerűen semmi baja nem lett, haveromat kórházba vitték agyrázkódás, fejét össze kellett varni és az orra is eltört. A srác semmit nem kapott, haverom meg 2 év felfüggesztettet.

A történet annyi volt (2-3 szemtanú is tanúsította), haverom jött befele iskolába a másik srác vele szembe és egyből ütött. Semmi vita, vagy lökdösődés egyből jobb horog. Itt szerintem egyértelmű ki kezdte, hiszen a srác ütött először, haverom egyszer ütött vissza és ő került kórházba is. De még is őt vették elő nem a srácot, hogy milyen okból vagy jogon azt nem tudni.

Ja, és a srácot jelentették már fel és volt másik ügye is folyamatban (amiből szintén nem lett semmi).

2018. dec. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%
Egy verekedés után mindig annak van igaza aki több tanúval tudja bizonyitani.
2018. dec. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

'Ja, és a srácot jelentették már fel és volt másik ügye is folyamatban (amiből szintén nem lett semmi).'


Azt mégis hogy?

2018. dec. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy vannak, akik bármit megtehetnek büntetlenül. Mert a társadalom egyszerűen az ő pártjukat fogja. Velem is ezt tették az osztálytársaim. nem cigányok voltak. Sőt, az egyikük agy agresszív terrorizáló punk hülyegyerek volt. Olyanokat csináltak, amik miatt engem kb. börtönbe csuktak volna. Tőlük meg szintem még a tanárok is ezt várták el. Nem tudom mi alapján adnak valakinek sokkal nagyobb jogokat, mint másnak, és nem tudom, hogy mástól miért veszik el még annak a jogát is, hogy felemelje a szavát az őt ért sérelmek miatt!
2018. dec. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

'Mert a társadalom egyszerűen az ő pártjukat fogja.'


Akkor a társadalommal valami nagy geb*sz van....

2018. dec. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Te kezded.
2019. jan. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!