Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az önkormányzati köztisztvisel...

Az önkormányzati köztisztviselőkre nem vonatkozik a kormánytisztviselői átsorolás?

Figyelt kérdés
36 éve dolgozom egy bp-i önkorinál jelenleg már főmunkatársként.-Köztisztviselő vagyok. Nem vagyok baloldali gondolkodású. Nem politizálok. Veszélyben vagyok?Rengeteget dolgozom olyan területen vagyok.Eddig még senki nem kivánta meg a helyemet, de ki tudja?
2010. jún. 29. 18:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Ha benyalsz a Fideszes főnökeidnek,akkor nem lesz veszélyben az állásod. Legalábbis nálunk így van a Fideszes önkormányzatunknál. Az még nem előny,hogy nem vagy balos.
2010. jún. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
ha egy fideszes rápályázik a helyedre akkor gond nélkül repítenek.
2010. jún. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
ment az elismerés! Csak ahhoz olyan tipusnak kell lenni.Lehet,hogy erre a 4 évre vastagabb bőrt növesztek. Én ugyanis elmegyek 4 múlva nyugdijba mert nekem azt igérték,hogy 40 éves ledolgozott idő után mehetek.
2010. jún. 29. 18:28
 4/11 A kérdező kommentje:
18.27-es. Ha repitenek, vissza fogok járni röhögni azon, aki megkapta a helyem. Nem sokan csinálnák.
2010. jún. 29. 18:31
 5/11 anonim ***** válasza:

"Én ugyanis elmegyek 4 múlva nyugdijba mert nekem azt igérték,hogy 40 éves ledolgozott idő után mehetek."


szal nő vagy. és naív is, szerintem.

2010. jún. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát 36 évet egy helyen--- ez férfiakra nemigen jellemző. A 40 év vicc volt.
2010. jún. 29. 19:11
 7/11 anonim ***** válasza:
36 év egy helyen...ez ma már nem dicsőség. Nem véletlenül!
2010. jún. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
88%
De, igenis az. Azt hiszitek könnyű ennyi időt lenyomni egy hivatalban?
2010. júl. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
tökmind1, h hivatalban vagy a kőművesek között, kemény ennyi időt ledolgozni ez tény. de ettől még nem fog nyugdíjba menni, jah mert a fidesz megígérte? persze...
2010. júl. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
kedves 11 03-as válaszoló! Megértettél. Különben a melóban is megkaptam már,hogy nem dicsőség egy helyen sok időt eltölteni, de ezt általában azok mondják, akik sehol nem állják meg a helyüket, sehol nem válnak be, vándormadarak. Nem tudnak nyugdij éveket felmutatni. Nem keres sokat a köztisztviselő, de a hűség valahol mégis látszik a fizetésen.
2010. júl. 1. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!