Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Évekkel ezelőtt Császár Előd...

Évekkel ezelőtt Császár Előd hogy kaphatott olyan enyhe ítéletet (azt is felfüggesztve) egy gyilkosságért?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen akkor nőttem fel, mikor ő sztár volt, de ez mégis kimaradt, nem foglalkoztatott a dolog annak idején.

Most a látókörömbe került, és elolvastam 10+ éves cikkeket a témában.

Mégsem egyértelmű számomra, hogy miért kapott alig 1,5 évet, és azt is felfüggesztve, mikor egy ember meghalt miatta?

Vagy ez ma is így megy, és az ilyet nem szokták letöltendőre ítélni?

Pl Rezesová is éveket ült.

Tudom, ő ivott is.

De Előd meg anno azt nyilatkozta, hogy nem érzi magát felelősnek, de azért sajnálja.

Hogyan nem felelős egy ember, mikor 50-es táblánál 90-nel megy, és ezért megcsúszik?

Ha betartotta volna a sebességhatárt, az az ember még ma is élhetne. Nem értem, miért nem kapott 10-20 évet, mikor egy család elveszítette a szerettét az ő felelőtlensége miatt.



2019. jan. 23. 19:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Pénz pénz pénz és jó kapcsolatok.
2019. jan. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%
+ magyar igazságszolgáltatás
2019. jan. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
27%
Az sztárügyvédje szépen levezette, hogy mivel Elődke drogos, ezért ő is áldozat, különben is, neki csak ne mutogasson egy rendőr az úton állva.
2019. jan. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Tényleg pénz állhatott a háttérben?


Mutogatott? Ki?

Frontálisan ütközött egy rendőrautóval, amiben 2 rendőr ült, nem?

2019. jan. 23. 19:39
 5/11 anonim ***** válasza:
72%

Elődke anyukája nagyon befolyásos volt és nagyon jól feküdt a BM vezetőknél, szal a régi szép emlékekre hivatkozva hamar lealkudta, hogy a pici fiúnak ne kelljen börtönbe mennie.

Természetesen enélkül, főleg a 90-es években egy rendőrgyilkosságért életfogytot kapott volna.

2019. jan. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%
Baleset volt, szóval eleve szerintem nagyságrendileg 5 évet kapott volna csak sajnos (ami eleve ostobaság), és híres volt, sajnos így működik az igazságszolgáltatás. Michael Jacksont sem sittelték le. Hogy ezt hogy intézik el a híres emberek, azt nem tudom, de nyilvánvalóan ezért volt.
2019. jan. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%

Nem baleset volt.

Ez kb akkora hülyeség, mint amikor M Richárd esetében meg akarták magyarázni, hogy 50-nel ment.

Jah, azért szakadt ketté a másik autó.

2019. jan. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%
A karambolra már nem is emlékeztem. Volt egy másik ügye is, amikor elfelejtett megállni a rendőri jelzésre és majdnem kivasalta szegény sünt. De most olvasom, hogy egy zebrán átkelő gyalogost azért csak elütött még a rendőrautós affér előtt pár hónappal.
2019. jan. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem ő volt az, aki utána a médiában eldicsekedett mindenhol, hogy ő rendőrgyilkos és megúszta, meg hogy ő mekkora nagy ember?
2019. jan. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
57%

ha jól emlékszem bárándi úr volt az ügyvédje és 100 millát fizetett előd a védelemért.

ez a 2 tény meg bőven elég ahhoz,hogy ne kapjon letöltendőt.

2019. jan. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!