Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit veszíthetek, ha 25 év...

Mit veszíthetek, ha 25 év osztrák hivatalos munka után hazamegyek és otthon dolgozom tovább?

Figyelt kérdés
Több, mint 25 év bejelentett munkaviszony után már inkább hazamennék, mert elegem lett belőle.
2019. jan. 27. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Hát, ha eleged lett Ausztriából, akkor Magyarországon nem tudom, hogy mi lesz veled.
2019. jan. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Hát ennyi információ alapján a két fizetésed közti különbséget.
2019. jan. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 szántóvető ***** válasza:
93%
semmit.onnan fogsz nyugdíjat kapni,akár vissza is vonulhatsz és lógathatod a lábad életed végéig mert biztos van elég pénzed.
2019. jan. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
26%
Semmit, ezzel csak nyerhetsz. Az osztrák az tróger egy népség.
2019. jan. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy van-e életcélod, kell-e 20-30 milliós kertes ház, jó autó, ha igen, ezeket itthon miből tartanád fent? Mert nem ugyanaz kintről küldeni haza a pénzt úgy hogy építkezik valaki, mint hogy itt 150-180-ért dolgozik...


Gondolom kint is meg van a lehetőség a munkahely váltásra, mert ismerek olyat aki a szakmáját megutálta, elvégzett egy kis okj-s tanfolyamot és abba dolgozott tovább.

2019. jan. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Vendéglátós voltam, most kutas vagyok, de elegem van abból, hogy mindenem, a családom is otthon van én meg külföldön húzom az igát.
2019. jan. 27. 22:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Mennyit kerestél Ausztriában kutasként?
2019. jan. 28. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Érthető hogy 25 év vendéglátás után eleged van, de ne hidd hogy itthon jobb. Itthon atvernek, nem jelentenek be, húgyér szarér dolgoztatnak.
2019. aug. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!