Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Így meg kaphatóm az orosz...

Így meg kaphatóm az orosz állampolgárságot?

Figyelt kérdés
A nagy szüleim azok oroszok voltak (anyai ágon) mivel már meghaltak gondoltam felveszem az orosz állampolgárságot mert én büszke vagyok a származásomra de mivel oroszul nem tudok lehetséges hogy megkapjam?
2019. febr. 4. 23:17
 1/7 anonim ***** válasza:
:)
2019. febr. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Már réges régen nem adnak állampolgárságot leszármazottság miatt.

Orosz állampolgárság első feltétele az orosz nyelv tudása.

2019. febr. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hat ha annyira rajongsz az orosz szarmazasodert, akkor a minimum az, hogy valamilyen szinten megtanulod a nyelvet. Hogy nez ki az, hogy dicsekszel, hogy milyen buszke vagy magadra, hogy orosz ver folyik az ereidben, holott gyakorlatban tavol all toled?


Amugy tetelezzuk fel, hogy beszeled, akkor sem kapod meg.

2019. febr. 5. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lol, nekem is vannak távolabbi szláv felmenőim, sőt, még cigányok is, akkor szerinted most felvehetnék kapásból vagy 8 állampolgárságot meg közbe romának is kellene vallanom magam?..
2019. febr. 5. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Dehogy lehetséges.
2019. febr. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tudnod kell a nyelvet és X évig ott kell élned, ahhoz, hogy kérvényezhesd az állampolgárságot. És akkor se biztos, hogy megkapod...
2019. febr. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

(Előző vagyok) Látszólag magyarul se nagyon tudsz...

Pl:megkaphatom, nagyszüleim, stb.

2019. febr. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!