Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Lehet ebből bajom? Nem a...

Dominik0627 kérdése:

Lehet ebből bajom? Nem a valós énem ismerte meg hanem egy másikat

Figyelt kérdés
Van egy telefonos app, idegenekkel beszélhetsz, elsőnek hülyeségből beállítottam hogy csaj, gondoltam hülyéskedek másokkal vagy valami, aztán rám írt egy csaj, kezdtem megkedvelni így beadtam hogy csaj vagyok, mert hogy ő bi.. későbbiek folyamán küldött pucér képet, nem mondtam hogy küldj pucér képet vagy valami, hanem mondta maradsz fent 1 órát még? Mondom miért, Erre ő ezért: és küldte a képet.. Későbbiekben már most elmondtam neki Hogy nem az vagyok akinek ő gondolt , elköszöntem tőle, tiltottam és töröltem az üzit.. Lehet ebből bármiféle bajom?Azt mondta az üzit megtartja hát a rendőrség tud mit vele kezdeni.. 18 vagyok a csaj meg 19-20, dolgozik. Szóval lehet ebből bármiféle bajom? Szerintetek csak dühből írta vagy tényleg menni fog vele? Egyáltalán ezért büntetnek? Nem lesz belőle semmi?

#profil #jelentés #másikén #nemsajátprofil
2019. febr. 20. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát remélem tanulsz belőle. Itt az oldalon is vannak hasonló szerepjátékosok úgyhogy inkább ne használd. Ez egy trágyadomb.
2019. febr. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha nem kérted, hogy küldje akkor nem hinném, hogy valami bajod lehetne belőle
2019. febr. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Egy szóval sem írtam hogy: Hé csajszi mutassam már egy képet a X ről meg az Y ról..

Nyugi tanultam, már hülyeségből se fogom másnak írni magam

2019. febr. 20. 16:24
 4/5 anonim ***** válasza:

Semmo bajod nem lesz. Még akkor se lenne, ha te kéred a képet. Elmúlt már 18. Ha kérsz képet és küld akkor beleegyezett, és önként küldte. Az, hogy másnak adtad ki magad hát ez van. Az se biztos, hogy ő annak adta ki magát aki ;).

Ebből semmi bajod nem lesz ne aggódj.

2019. febr. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget , főleg utolsó.. ment a pozitív jel, és köszönöm hogy normális , komolyabb emberek írtak és nem trollok..
2019. febr. 21. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!