Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ismerősömnek nem adtak visszai...

Ismerősömnek nem adtak visszaigazolást a munkaügyi regisztrációja visszavonásáról, hiába kért. Megtehetik?

Figyelt kérdés

2019. márc. 8. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:
2019. márc. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kedves előző, félreértettél, fordítva van a helyzet, biz.szempontból!


Ugyanis az ismerősöm ÖNKÉNT töröltette önmagát a rendszerből, és kért erről igazolást, de nem voltak hajlandóak adni, holott szüksége van rá!


Valaki légyszi írjon ennek fényében választ! Köszönöm előre is!

2019. márc. 8. 16:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a BTK vagy a munka törvénykönyve szerint nem tehetik meg, de hidd el nekem és tapasztalatból mondom hogy LESZARJÁK a szabályzatot, legalábbis Baranya megyében. Többször kaptam én is meg a haverom is elavult címre levelet és amikor számonkértem hogy miért nem a bejelentett címre küldik akkor azt mondták hogy ez az én problémám és ha nem tetszik akkor hívhatja a biztonságiakat és velük megbeszélhetem.
2019. márc. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Meg.
2019. márc. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Indoklást, hivatkozást is, légyszíves.
2019. márc. 8. 19:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a jegyzőt az önkormányzatnál, az felszólítja őket, hogy adjon ki!
2019. márc. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!