Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Lehet valahol legálisan...

Lehet valahol legálisan hatastalanitott amd65 vagy ak47 típusú gepkaravekyt venni?

Figyelt kérdés

Régebb óta szeretnék beszerezni egyet, pontosan azóta amióta először katonai táborban voltam, természetesen a törvények betartasaval.

Van erre lehetőség még?



2019. jún. 16. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Most arra van kíváncsi, hogy hatástalanítva birtokolhatsz-e ilyet, vagy hogy hol lehet kapni?

Az első kérdésre igen a válasz.

Másodikra passz, hirtelen csak AMP 69-et találtam.


Vaterát, fegyverekkel foglalkozó fórumokat érdemes néha nézegetni.

2019. jún. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Legálisan tartható ha az hatastalanitva van.

Ezt tudtam csak a többit nem. Köszi.

2019. jún. 17. 07:27
 3/9 anonim ***** válasza:
43%
2: És legalális támadás esetén önvédelmi fenyegetésre használni, azt szimulálva, hogy használható, éleslőszerrel töltött fegyver?
2019. jún. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

@09:55


Szerintem az már minimum garázdaságnak számít.


Kérdezőnek:


Biztos hogy lehet, pár hete még láttam hogy ilyet hirdettek vaterán.

2019. jún. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4: Garázdaság védeni magamat?
2019. jún. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

@10:56


Ha a saját magánterületeden csinálod, akkor nem az.

2019. jún. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyébként is ezek a fegyverek gyűjtői darabok, nem önvédelemre vannak. Arra vannak hatásosabb ténylegesen önvédelemre szánt eszközök.
2019. jún. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem csak hatástalanítottat hanem gázfegyverré alakítottat is lehet, régebben a Kaliber hátoldalán reklámozták, azok AMD-k meg klasszik fatusás AK-k voltak, meg Mosin Nagant is volt
2019. jún. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ha a magán területeken használom akkor igen. Onnan amúgy el se vinnem, azt tilos, illetve szigorúak az élő írások.


Gáz riasztó és önvédelmi fegyvert pedig onvedelmre a jogszabályoknak megfelelően persze lehet használni.


Amúgy a hatastalanitasbamit azokon elvegeznek az semmi. Aki hozzá ért simán csinál belőle működött is.

2019. jún. 17. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!