Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha teherbe ejtek valakit...

Ha teherbe ejtek valakit véletlenül, hogyan kerülhetem el hogy utána gyerektartást kelljen fizetni?

Figyelt kérdés
Sajnos nem vagyok abban az anyagi helyzetben hogy előteremtsem és amúgy sem szeretnék idegen nőtől gyereket.
2019. júl. 1. 13:37
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
29%
Kefélés előtt aláíratsz minden nővel egy nyilatkozatot, hogy ha netán terhes lesz nem tart igényt tartásdíjra. Hogy találsz e így nőt, azt nem tudom.
2019. júl. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
10%
Ha előzetesen bizonyítható módon megegyeztél a nővel hogy ha "balesetet" okozol neki, nem fog tartásdíjat követelni. Utólag már bachatod...
2019. júl. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
85%
Idegen nővel nem kötelező baxni.
2019. júl. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
95%
Úgy kerülheted el, hogy nem lesz terhes, mert védekezel. Lehet, hogy kényelmetlen a gumi, de megakadályozza, hogy legalább 18 éven keresztül fizess.
2019. júl. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
82%
Ne legyen jövedelmed, a semmiből nem tudnak vonni. Amúgy meg egy patkány vagy.
2019. júl. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
91%

Köttesd el magad, utána meg keress egy jobban fizető munkát. De hogy a kérdésedre is válaszoljak.

Persze, lehet feketézni, de akkor nyugdíjad és tb-d sem lesz. Úgy is szarul fogsz keresni, ezért vagy halálodig dolgoznod kell majd nyugdíj hiányában, vagy vénségedre éhenhalsz. Szerencsére innentől fogva a neveden semmi nem lehet, sem ingatlan, sem autó, sem örökség, mert a tartozásod behajtják rajtad.

2019. júl. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
92%

"Sajnos nem vagyok abban az anyagi helyzetben.."

Gumira csak telik. Ha arra sem, vagy nem is akarsz óvszert használni, akkor viseld is a következményeit. Nem csak a nőnek kell védekezni, hanem a férfinak is. Nna, ráadásul ha még annyira szegény is vagy, akkor inkább a nő is szánalmas, ha ő is annyira szerencsétlen, hogy védekezés nélkül lefekszik veled, vagy bárkivel.

2019. júl. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
20%

Mi volt a trágár szó, ami miatt törölve lett?

Szerintem semmi, és nekem nem is jelezte a rendszer.

2019. júl. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
35%

Hogy lehet véletlenül teherbe ejteni egy idegen nőt?

Tudatos döntés az, ha lefekszel vele, ráadásul védekezés nélkül.

Nyílván a megoldás az, hogy vagy állandó szexkapcsolatot vagy párkapcsolatot keresel és közösen döntötök a védekezésről. Fogamzásgátló + gumióvszer elég biztos kombó.

Ha ezek ellenére is terhes lesz, akkor kénytelen vagy vállalni a felelősséget. A gyerek nem tehet róla, hogy az apja csóró és még érzéketlen is.

Ha nincs bejelentett munkád és mondjuk külföldön dolgozol pluszban, akkor nem fogják tudni beszedni

De én úgy tudom, hogy visszamenőleg is perelhető, szóval lehet jobban jársz havonta fizetni.

Egyébként alkalmi kapcsolatban bármilyen nemi betegséget összeszedhetsz.

Nem hiszem el, hogy egy b szàs többet ér, mint az egészséged és hogy ne legyen nem kívánt gyereked

2019. júl. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
32%
ma 15:18-as: nem csak trágárság miatt törölhetnek egy választ, a tartalma is lehet szabályellenes.
2019. júl. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!