Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A fehér pólóim hónaljánál a...

A fehér pólóim hónaljánál a sárgás foltot az izzadság, vagy az golyós stiftek okozzák? Hogy tűntethetném el ezeket, hogy akadályozzam meg?

Figyelt kérdés
Sportolok és az edzésekre kötelezően fehér pólót kell viselnem, amikbe az edzés során azért eléggé beleizzadok. Ezeket a golyós stifteket szoktam használni, bár izzadás ellen nem segítenek, de legalább nem leszek olyan büdi. Viszont most mosásnál észrevettem, hogy sárgulnak a hónalj résznél, régen is jártam már így fehér pólóval, de az beáldozható volt, a mostaniakat meg akarom menteni. Egyrészt az érdekelne, hogy mi a ludas, másrészt pedig a fehérítés. Hipó, ecet, valami spéci fehérítő? Segítsetek pólót menteni, köszi!

2019. júl. 26. 13:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket a foltokat sajnos nem lehet eltüntetni. :(

A dezodor + izzadság az okozója.

2019. júl. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj fújósat hordani edzésre, úgy talán tovább tart a póló
2019. júl. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

Pont tegnap tuntettem el enis ezeket a foltokat.

Először is vanish gellel bekentem a területet, majd megsuroltam koromkefevel

Hagytam hatni egy fel óráig. Majd egy lavorba öntöttem meleg vizet+domestost es bele tettem oket azni par óráig, majd kimostam:)

Nekem nagyon szepen kihozta a foltot.

2019. júl. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
De el lehet tüntetni.A sparba vettem,most meg nem mondom a mevét,de ha érdekelj írj privátba.Tökéletesen kiszedte.
2019. júl. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kifejezetten erre való.4#
2019. júl. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A nivea golyós dezodorral nincs problémám. Akciósan nem drága..
2019. júl. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
Amúgy olyan nem létezik hogy golyós stiftes dezodor. Vagy golyós egy dezodor vagy stiftes.
2019. júl. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Van a niveának golyós stiftje ami állítólag nem hagy foltot,férfiaknak.
2019. júl. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Izzadstág okozza, szódabikarbónához tegyél egy pici vizet, a masszát dörzsöld bele és hagyd hatni, aztán mosd ki
2019. júl. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha férfi vagy, akkor Nivea Men,az nem hagy nyomot,teljesen semleges illatuk van.
2019. júl. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!