Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hordtok ovet farmerhez es mas...

Hordtok ovet farmerhez es mas utcai nadragokhoz?

Figyelt kérdés

23 eves ferfi vagyok. Nagyon vekony. Eddig nem fektettem nagy energiat a nadrag vasarlasba, mindig kicsit bo nadragokat talaltam es ovet vettem hozzajuk.

Home offeceban raalltam a macinacira. Most mar nagyon kenyelmetlennek erzem az ovet. Hideg az ovcsat, nyom, szur, nem tartja jol a nadragot.

Ti szoktatok talalni pont megfelelo bosegu nadragokat? Foleg a hosszu labu vekony ferfiak velemenyere vagyok kivancsi. Ha talaltok ilyet akkor nem hizzatok ki fagy fogytik ki belole? Ennyire tartjatok a derekbosegeteket?

A szukebb nadragokat is kenyelmetlennek erzem mostanaban. A rovid nadragokban is zavar hogy nagyon kotott, pl. kenyelmetlenek ha terpeszbe rakom a laban.

A bo nadragok (meg ha farmer is) nem biztos hogy megfelelo viseletek lesznek az irodaban. Bar nem elegans helyen melozom, inget se hord a tobbseg csak polot.

Most sok nadragot vegig fogok probalni hatha talalok kenyelmeset ami jol is nez ki.

Lehet rappernek kene mennem. Ok az utolsok akik meg tudnak normalisan oltozkodni. Macenaci vagy bo gatya. XD Oket nem izgatjak a tarsadalmi elvarasok.



2021. máj. 17. 14:39
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Mar kerdeztem a temaban es kaptam hasznos valaszokat. Farmer jogging meg cargo nadrag. :-) csak gondoltam elotte megefyszer megprobalkozom az utcai nadragokkal.
2021. máj. 17. 14:40
 2/23 A kérdező kommentje:
Azt meg hozzateszem hogy kinezetre nagyon tetszenek a slim nadragok. Jol is allnak. A kenyelem viszont fontosabb szamomra. Majd lehet keresek vmi koztes megoldast.
2021. máj. 17. 14:51
 3/23 anonim ***** válasza:

Hordok Slimfit farmereket, illetve elegánsabb vászonnadrágokat is. Egyik sem kényelmetlen. Legalábbis nem annyira, hogy ne tudjam hordani.


Az övet meg aztán végképp nem értem. Hideg az övcsat? Normál esetben egy övcsat hozzád sem ér. Ha csak nincs akkora beled, hogy rálóg. Ha valóban olyan vékony vagy, nem tudom milyen problémát tud okozni egy övcsat. Meg nem kell ilyen XXL méretű bumszli övcsatokat felvenni.

2021. máj. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Hat nekem kenyelmetlen az ov. Lehet azert is mert derekban nagyon bok ram a nadragjaim. Vekony a derakam. Felcsuszik az ovcsat a nadrag fole. Nadragon keresztul is nyom. Merev es nem tartja eleg erosen a nadragot. Sok ovet kiprobaltam. A muanyag ovcsatosnak meg az ov resze volt nagyon gagyi anyagbol. Elkenyeztett a macinacizas.

Foleg most az erdekelne hogy van-e olyan aki annyira passzentos nadragot talal hogy nem is kell neki ov.

2021. máj. 17. 15:09
 5/23 A kérdező kommentje:

32/34-es nadragot vettem eddig)(boseg, hossz). Eddig ful megfelt ovvel.

Ha tobbet valogatok lehet talaltam volna 28/34 eset vagy meg vekonyabbat? Igazabol nem is tudom milyen boseg lenne jo nekem.

2021. máj. 17. 15:13
 6/23 anonim ***** válasza:

elég nagy butaság nem derékbőségre nadrágot venni


én mindig úgy veszek, ha meg kinővöm akkor veszek újat

2021. máj. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

6: akkor te turelmesebb vagy mint en. En hamar feladtam. Alapbol olcso nadragokat neztem, megvolt milyen hossz kell, megvettem a legkisebb boseget amit talaltam. Hat eleg bo volt ram.

A jovoben erre is figyelni fogok.

A kepeken is kicsi lelog a farmerekrol a ovcsat. Pedid azok meg be vannak allitva. [link]

2021. máj. 17. 15:26
 8/23 A kérdező kommentje:
En pedig szeretem jol meghuzni az ovet mert szeretek minden sz***t a zsebemben tartani. Nagyranott ovodas vagyok, de ez van.
2021. máj. 17. 15:27
 9/23 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló a helyzet, nem találtam olyan méretű nadrágokat, ami jó derékba is és hosszban is.

Aztán kipróbáltam a jeggings, joggings féle nadrágokat, ami passzos derékba, szóval nem kell öv, de nem is bő vagy szűk.

2021. máj. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

9: en is ez tervezem. Tettem is fel egy kerdest hogy ki mennyire tartja gaznak.

https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..

Csak itt mas eletkort adtam meg. Am 27 vagyok csak abban a flashben voltam hogy az anonimitasomat segiti ha elkamuzom az eletkoromat. Szabadnapom van oszt lehet mara mar elfujtam az agyam. XD

2021. máj. 17. 15:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!