Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A turis (angol) cipők milyen...

A turis (angol) cipők milyen minőségűek?

Figyelt kérdés
elegem van belőle, hogy veszek egy cipőt 6000 ft-ért(persze kínait, mert már mindenhol csak az van) és 1-2 hónap után tönkremegy :S az angol cipők jó minőségűek? csak sportcipők vagy csizmák érdekelnének, a magassarkúkat nem szeretem :S a turis cipőktől elkaphatok valami gombát, ha ott felpróbálom?
2011. jan. 16. 13:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Én a háda turikba szoktam általában járni, de ott cipőt és fehérneműt akkor sem vennék, ha ingyen adnák.

A cipőkön általában sokkal jobban látszik, hogy használtak (be van törve, a talpbetéten is látszik, hogy nem megkíméltek), mint a ruhákon, és a legtöbb nem is valami csinos, és a ruhákhoz viszonyítva a választék is sokkal kisebb. Ha zoknira/ harisnyára próbálod fel, nem hiszem, hogy bármit is elkaphatnál, de én tartósan nem használnám.

De menj el, nézz körül saját magad, hátha kifogsz olyat, amin még az árcédula is rajt van.

2011. jan. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hülyeség, nekem több cipőm van Hádából, Pl. Marks&Spencer és vadi újonnan vettem. Nézd meg a talpát és az orránál és rögtön látod, hogy használt-e.

Olyat én se vennék, amin látszik a használat, mert ki tudja mennyire volt csámpás az előző tulaj, de sok áruházakból kiselejtezett holmi kerül a turikba, amik újak.


Nézz szét, és harisnyával próbálj.


Mellesleg egy kínais vagy Deichmannos cipőt is 1000 ember felpróbálhatott előtted, és ott sem kötelező a zokni, ki tudja hogy próbálták fel....

2011. jan. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
persze nem használtat akarok venni.:D csak egyszer ott voltam, és voltak olyan sportcipők, amik 100, hogy vadi újak voltak és nagyon tetszettek :DD
2011. jan. 16. 14:49
 4/8 Tweety^^ válasza:
Nekem onnan van a converse cipőm és nem volt használva előtte...szerencsém volt :))
2011. jan. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nekem is onnan van convers cipőm meg next-es... meg még jó pár :D mindegyik vadiúj volt, maximum kímélték.

L*-*

2011. jan. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
és ha veszek akkor csak annyi, hogy itthon kimosom és már hordhatom is? :$ bocsánat, csak még nem nagyon jártam turiban :$
2011. jan. 19. 09:29
 7/8 anonim ***** válasza:

hát én először egy kis ecetes vízzel szoktam kitörölni a belsejét hogy a bacikat kiölje ha vannak. aztán igen kimosom ;)

L*-*

2011. jan. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Vegyél fertőtlenítő sprayt, ilyen Deichmann stb üzletekben van 1000 Ft körüli összegért. Azzal többször fújd be és ennyi.

Szerintem felesleges túmisztifikálni a dolgot, ide hozzánk a cuccok fertőtlenítve érkeznek, anélkül be sem lehetne hozni (az az a büdös turiszag) átfújod és hagyod szellőzni. Másnap meg mehetsz is benne.


A Deichmannos cipőkben valószínűleg több baci van mint egy turisban....

2011. jan. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!