Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A mai fiatalok miert vesznek...

A mai fiatalok miert vesznek meg minden hulladek, szemetre valo ruhät, csakazert, mert divat? Pl. Rongyos farmer, halälfejes pulcsi, koptatott emblemäs rövidujju.

Figyelt kérdés
Akik kitalältäk a rongyos, lyukas farmernadräg divatot, koponya mintäs kendöt, azok sajät maguk sosem vennek fel ezeket. Hanem jokat röhögnek a sok hülye fiatalon, aki ezeket az igenytelen cuccokat hordjäk.

2013. febr. 9. 18:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert divat. Most ezen mi van csodálkozni való? Egyébként a szakadt cuccok már a 70es évek óta divatban vannak. És a fiatalok hordják, és jól érzik benne magukat. Nem értem a problémád.
2013. febr. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:

Mert divat !!! nem akarnak kilógni a sorból.

A multiknak meg csak az a fontos hogy minél olcsóbban és minél többet tudjanak előállítani. nekik nem érdekük minőségi ruhát csinálni.Azért is van az hogy a ruhaboltok 80% csak műszálas ruha van(hozzá teszem mondjuk ha egy minőségi anyagú ruhát akarunk akkor az egy műszálas anyagú ruha kétszerese háromszoros ára). Ilyen boltok is vannak csak mint írtam drágák. Manapság már nagy kincs ha találunk egy jó anyagú ruhát ami nincs 10.000Ft fölött.

Bocsi ha nem pont arra válaszoltam amit kérdeztél,csak ez a téma már nagyon zavart.

2013. febr. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Szerintem a halálfej nem divatos, maximum ódivatos.
2013. febr. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
74%
Van, akinek tetszik is, és nem azért hordja, mert éppen trendi. Ez téged miért zavar konkrétan? Rajta van, nem rajtad.
2013. febr. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Azert, mert a rongyos farmeres, halälfejes polos emberröl nem tudom elkepzelni, hogy teljesen normälis lenne. Ha jövöre hulläk es mumiäk fenykepeivel diszitett ruha lesz a divat, azt is felveszitek? A koponya egy halott ember feje, neked mi tetszik rajta? A farmerböl kilog a terded, akkora a lyuk, ebben mi a jo?
2013. febr. 9. 20:39
 6/21 anonim ***** válasza:
Most ezen nem lehet mit magyarázni. Van aki halott állatok szőrét hordja magán. A divatnak soha nem az ésszerűség volt a lényege. Abban mi a jó, ha nincs halott emberfej a pólódon, vagy nincs lyuk a gatyád térdén? Kb. semmi.
2013. febr. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]


Szerintem őket senki nem röhögte ki, mikor szembe jöttek az utcán.

2013. febr. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Pedig röhejesek. Föleg, ha hideg van.
2013. febr. 9. 21:34
 9/21 anonim ***** válasza:
0%

Fújj! Ez a három belinkelt kép undorító.

Jól mutatja, hogy elfajzott ez a világ. Amikor ilyeneket látok, mindig azt gondolom, hogy ezek biztosan szégyellik, hogy "nő"-nek születtek. Máskülönben miért öltöznének ilyen gusztustalanul és ágrólszakadtan?!

2013. febr. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
70%
Figyelj, kérdező, sok ember lesz.rja a véleményed. Élnek a szabadságukkal, és nem érdekli őket más ember véleménye. Ha múmiát akarnak hordani, akkor hordják. Nem igazán fogom fel, hogy neked ez miért probléma. Nem erőlteti rád senki azt a ruhadarabot, a hozzád hasonlóak nem téged, hanem őket fogják diszkriminálni, innentől kezdve neked semmi közöd más dolgához, ruházatához, akármilyéhez. Foglalkozz magaddal, rád fér.
2013. febr. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!