Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Randira klasszikus fehér blúz...

Randira klasszikus fehér blúz + pulcsi kombóhoz milyen nadrág v. szoknya passzolna? 25/l

Figyelt kérdés
Egy kis vendéglőbe mennénk, aztán sétálnánk egy kicsit. :)

2017. febr. 8. 21:50
 1/10 anonim válasza:
100%

Na most aztán sokat mondtál!


Rakdd be arról a "klasszikus blúzról" a fotót, és azt a pulóvert, amihez kellene a tanácsunk!

2017. febr. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azt hittem egy normál fehér inget mindenki el tud képzelni, elvégre ünnepségeken is viseltünk már ilyet nem is egyszer... De akkor a pontosság kedvéért: ilyen hagyományos női blúzra gondoltam [link] egy egyszínű, halványrózsaszín kötött pulcsival.
2017. febr. 8. 22:32
 3/10 anonim válasza:
100%
Én fekete szoknyával venném fel, de igazából ez annyira letisztult és klasszul variálható kombó, hogy tökéletesen megfelel nadrághoz is. :) Talán dönts az alapján, hogy kell e valamennyit "fagyoskodnod" a randi ideje alatt/előtt/után, mert akkor a nadrág talán praktikusabb.
2017. febr. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ezer féle klasszikus fehér blúz létezik egyébként:D

Én az inghez nem tudom elképzelni a kötött pulcsit, valahogy nem passzol a képbe.

De inkább nadrágot javaslok. Színbe fekete, fehér, szürke, barna vagy nude színeket tudok elképzelni a rózsaszín pulcsi miatt.

2017. febr. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Valami lazább mint a farmer ha szövetbe mész az már nagyon titkárnős külsőt eredményez. Kérdés milyen kabáttal,cipővel. Hát a pasi stílusa,kora stb. Ciki lenne bundábban és körömcipőben randizni olyannal aki conversebe jön és kapucnis pulcsiban.
2017. febr. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Te az a szövetnadrág fétises vagy? Akkor légy boldog: szövetnadrág! xD
2017. febr. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

29 éves egyedülálló férfi vagyok, ha ennyire átlagos ruhákról van szó, akkor mindegy a részemről, nem a ruhával fogok foglalkozni. Nem érdekel, milyen kabát lesz a lányon, csak az, hogy legyen kabátja, mert megfázik. A didergő nő látványa taszít randin. Ja, igen, sapkád, sálad is legyen, esős időben esernyőd.


A smink sem érdekel, sőt az erős smink inkább zavar.

Ráadásul pl. este egy cukrászdában, kávézóban, szinte semmi sem látszik a sminkből!


Egy extravagáns ruha azért kicsit "elgondolkoztatna"...

2017. febr. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ui.: Inkább nadrág, de ne fázzál, a csupasznak ható lábak számomra ijesztőek hideg időben, semmint szexik...


Mindig azon gondolkodom télen, hogy vajon elég vastag-e a harisnya, ill, csak test színű, vagy tényleg fagyoskodik a viselője?


Ugyanis a farmerben az én vastag szőrös lábam közben fázik...

Na milyen "divatdiktátor" vagyok?

2017. febr. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem egy fehér vagy fekete farmert, esetleg kosztümnadrágot, a blúzzal, a pulóverrel, egy elegánsabb barna vagy fekete kabáttal, barna táskával és cipővel. Mivel elég hideg van, és sétálni is fogtok, szerintem ne viselj szoknyát, és a nadrág alá is felvehetsz egy vastagabb harisnyanadrágot, valamint kényelmes cipőt viselj. Szerintem elegánsabb ha az inget teljesen begombolod, és betűröd, hogy ne látszódjon ki a pulóver alól. Egyébként szerintem jó kombináció, elegáns, nőies, alkalomhoz illő.

Színkombináció: [link]

Stílus:

[link]

[link]

2017. febr. 9. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem ez a blúz leginkább fekete testhezálló farmerrel tetszene, vagy bőrhatású nadrággal, illetve testhezálló farmerrel. Szoknyaval már túl ünnepélyes. Ha mindenképp pólóval vennéd fel, akkor tartom tovabbra is a szűk fekete vagy kék farmert, a bőrhatású nadrág pulcsival már nem jó.


17/F

2017. febr. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!