Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lehet kapni fekete színű...

Lehet kapni fekete színű henna festéket?

Figyelt kérdés
2010. júl. 11. 19:05
 1/10 anonim ***** válasza:

A henna egy természetes anyag, nincs fekete.

A színe függ attól is, hogy milyen savas a bőröd.

2010. júl. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én múlt héten vettem feketét a papír-írószerben. 1500ft volt. :)
2010. júl. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet, pl Tescoban van ilyen keleti bolt, füstölőkkel mieymás, ott is lehet kapni, sőt, 100as boltokban is. Nekünk is van itthon, de amúgy szart se ér elmondanám.
2010. júl. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Elvileg nem, mert a fekete henna kiégeti a bőrt.. :S

Nekem barna van és azzal van egy hangjegyes tetkó a lábamon és bebarnul.. : )

[link]

gondolom nem akarod h így nézz ki..

2010. júl. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Jézusom az a kép:S:S:S


Amúgy köszönöm a válaszokat, inkább maradok a barnánál :)

2010. júl. 12. 12:39
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is már hallottam, hogy a fekete henna árt a bőrnek. szerintem is barnát válaszd:) Esetleg hobbiboltban nézted már? Én ott vettem...
2010. júl. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen van egy kreatív bolt Debrecenben a pásti utcán ott lehet kapni a barnát 600Ft-ért :D
2010. júl. 12. 18:13
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
ja, de amit én írtam, h pl 100asokban is lehet venni, az szemöldökfestésre, nem bőrre való :)
2010. júl. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jahh..:D Hát akkor tisztázzuk, hogy én bőrre valót keresek :)
2010. júl. 13. 19:13
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Tisztázzuk: a henna barna. Nincs olyan,hogy fekete, meg barna, meg mittudomén! A feketének eladott állítólagos hennába belekevernek mindenféle "feketítőanyagot", például őrölt gumikereket, meg kormot, hogy fekete legyen.Ez olyasmi, mint a kék rózsa:kék rózsa nincs azt vagy úgy festik kékre, hogy beleteszik kék festékbe a bimbót, vagy úgy, hogy kék festékes vízzel öntözik, tápoldatozzák, vagy ilyesmi.Szerinted jó a rózsának? Na, ugyanígy nem jó a mi bőrünknek se, ha a hennába mindenféle szintetikus (műanyag) szemetet kevernek, csak azért, hogy természetellenesen fekete legyen! Aztán persze előfordul, hogy olyasmit sikerül belekeverni, amire a bőröd allergiás, vagy éppen az egész szutyok mérgező! Hidd el, a henna attól szép és természetes, hogy barna - és persze, hogy kinek, milyen barna, az változó.Sőt, még attól is függ, hogy neked melyik testrészeden van! Érdekes módon például nekem az ujjaim végén és a tenyeremen sokkal sötétebb lesz, mint mondjuk a kézfejemen vagy a csuklómon!
2010. júl. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!