Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudnátok segiteni? Leginkábbb...

Tudnátok segiteni? Leginkábbb sminkesek, vagy hozzáértők segitségét kérném. Többi lent

Figyelt kérdés
Szeretnék venni smink cuccokat, de mivel nem tudom hogy mik kellenek pontosan ezért kérdeznék itt, hogy egy teljesen alap sminkhez, milyen dolgok kellenek. Alapozót tudom, de pl a sminkes videókban is szokott lenni, hogy felkenik az alapozót, és utána a szemük alá valami fehérebbet kennek. Az pl mi? Illetve, a szemem és szemöldököm megcsinálásához milyen eszközt vegyek, hogy jó legyen? Szememnél csak egy sima alapsminkre gondolok, ilyen kicsit barnás árnyalatot. Tényleg csak az irjon már aki tud segiteni. :)

2019. júl. 26. 09:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Korrektort tesznek a szem alà a videókban.

Sokkal szebb lessz az összhatás ezáltal.

•Első körben érdemes egy bőröddel megeggyező alapozót beszerezned. De akàr BB vagy CC krémet is használhatsz helyette.

•Aztán ami fontos az a púder. Ez sok fajtàjú lehet. Én porpúdert használok, de van ezen kívűl kőpúder is.

•Szemöldökre por állagu szemöldök festéket használok. Sokkal tartósabb mint a ceruza.

•Szempillaspirál is fontos, nagyon sokat dob az összképen!

•Egy kis natur színekből àlló paletta elsőnek bőven elég, nincs szükség 50 db-os színpalettára.

•Pirosító vagy bronzositó ami kellhet még.

•Szemceruza, mondjuk fekete, barna és fehér színben. Nagyon sok mindenre lehet hasznàlni őket.

•Egy két alap, natur rúzs vagy szàjfény. De lehet ajakápolót is használni hétköznapora.

•Érdemes egy két ecsetet is beszerezned.

PL:púder ecset, pirosító ecset, szemöldök ecset, satírozó ecset szemre.

Alapozáshoz ki kell tapasztalnod h mivel tudsz jobban, ecsettel vagy beauty blenderrel.

2019. júl. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kicsiben kezd, ha ennyire nem megy, ne rögtön youtube sminkekkel.
2019. júl. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a gyors segitseget!
2019. júl. 26. 12:33
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
2019. júl. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!