Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok/Nők, akiknek természete...

Lányok/Nők, akiknek természetesen van dúsabb, húsosabb szájuk, milyen ajaktermékeket részesítetek előnyben? Ti is inkább mellőzitek a szájfényt?

Figyelt kérdés

Nekem alapvetően nem túl széles, de elég húsos ajkaim vannak, és úgy érzem, a fényes szájfényekkel soha nem leszek jóban, mert bár tetszik másokon, én konkrétan úgy nézek ki, mint egy gigantikusra töltött szájú örömlány.

Pont ezért sokkal inkább preferálom a folyékony, matt rúzsokat, illetve fényes helyett a “frosty” finisht, ami extrém csillogás és vizes hatás helyett inkább selymes, enyhe gyöngyházfényű eredményt biztosít.

Tudom, sokan mondják, hogy akinek dús az ajka, azokon mutatnak igazán jól a feltűnő ajaktermékek, de én valamiért túl kihívónak találom ezeket magamon, pedig elméletileg a nők nagy százaléka inkább a szájfényre esküszik.



2019. júl. 28. 17:01
 1/2 anonim ***** válasza:
74%

Nekem is nagy, húsos szám van.

Én a matt rúzsokat szeretem bordó, barna és piros árnyalatban.

16/L

2019. júl. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
72%

Én egy 20 éves nő vok, és nekem is természetesen vastag a szám, és pont, hogy a vöröses-pinkes-barnás, tehát élénk v sötét színek állnak sz rul a számon, afféle sz pós tőlük a szám. A szájfény meg jól áll, azokból is rikítós sz rok helyett meg rózsás-mályvás színeket használok, mert z se nem túl világos, se nem sötét, se nem élénk; és csillámaival egészséges fénybe burkolja a számat, és kiszáradni se engedi.



20/nő

2019. aug. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!